Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » About you visszaküldés esetén...

About you visszaküldés esetén visszakaptátok a pénzeteket?

Figyelt kérdés
Sajnos utólag olvastam az About you-val kapcsolatban, hogy nem mindenki kapja vissza a pénzét visszaküldés esetén. Kérlek írjátok meg, ha ti visszakaptátok a pénzeteket vagy sem (és ha igen, akkor mennyi időn belül). Köszönöm!

2020. júl. 5. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már küldtem vissza termékeket, és rendben ott volt a számlámon az összeg 3-4 nap múlva. Nem volt semmi gond. :)
2020. júl. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy nem kapod vissza, ugyanis ez a törvény.
2020. júl. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Gyakran rendelek, volt olyan termék, amit visszaküldtem. Egy héten belül a számlámon volt az ára.
2020. júl. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem volt semmi gond, és nagyon hamar visszakaptam a pénzem. Több hétre számítottam, ezért nem nézegettem a számlám,így nem tudom pontosan mennyi idő alatt utalták vissza, de kevesebb mint egy hét volt. Kolléganők is rendszeresen rendelnek, és küldenek vissza termékeket, és még egyszer se volt problémájuk.
2020. júl. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En a Zakandonal nem kaptam vissza a penzem. 10 ruhat kuldtem vissza es azt mondtak, csak 9 erkezett meg…vajon miert??
nov. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok.


A Lurdy hazban adtam fel a Terkepbolt Gls csomagponton a csomagokat egyszerre, ahol keresemre se adtak bizonylatot a feladasrol.

nov. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!