Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti otthonra szoktatok...

Lányok ti otthonra szoktatok toppot hordani? Vagy nincs rajtatok melltartó?

Figyelt kérdés
Én azt hallottam hogyha nem hordasz sokáig melltartót akkor megereszkedik a melled, ezért én itthonra szoktam felvenni ilyen kényelmes toppot szinte észre se veszem hogy van rajtam valami.

2020. jún. 29. 14:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam hordani, vagy van olyan is, hogy nem veszek fel melltartót, ha itthon vagyok, de változó. Ahogy épp kényelmes.
2020. jún. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Sose hordok melltartót,mert teljesen felesleges, nincs annyi mellem, hogy legyan mit "tartani".

Nem fog megereszkedni a mell attól, hogy nem viselsz melltartót, ez csak egy teljesen alaptalan városi legenda.

2020. jún. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem hordok itthon melltartót, csak sporthoz vagy olyan takarításhoz veszem fel, ahol anélkül kényelmetlen (pl. ablakpucoláshoz).

Az egy rég elvetett mítosz, hogy ettől lazulnának a kötőszövetek és megereszkedne a mell.

2020. jún. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szoktam hordani, bár nekem csak közepes a méretem (B-C kosár). De nagymellű (D, E) ismerőseim szoktak panaszkodni, hogy melltartó nélkül fáj a hátuk, ők felveszik otthonra is.
2020. jún. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem sűrűn hordok itthon toppot, de melltartót se. Én itthon inkább a bő (férfi)pólók híve vagyok.
2020. jún. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Metionin ***** válasza:
100%
Én sportmelltartót hordok mindig, utcára is meg otthon is. Nem lenne szükséges méretileg az sem, csak zavar ahogy dörzsöl a ruha.
2020. jún. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%
Rajtam mindig van melltartó, és nem is kényelmetlen. Persze kifogtam már olyat, ami nyomott itt-ott, de szerencsére ez a ritkább.
2020. jún. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%

Előbb lesz logó melle valakinek, ha hord melltartót, mintha nem.

A melltartó a mell zavaró mozgása ellen lett kitalálva is. Aztán divat is lett.

Eredetileg elől x alakban, és többszőr átvezetett széles szalag(pánt) teztil volt.

2020. jún. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagy melleim vannak (E kosár), így nekem kényelmetlen anélkül lenni, bármilyen kis mozdulatra mozognak, fáj, nem kellemes, ezért aztán rajtam mindig van otthon is melltartó. Csak alváshoz szoktam levenni.
2020. jún. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
8: ez egyáltalán nem igaz, nézd meg a bennszülötteket.
2020. jún. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!