Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerinted hogyan öltözködjön...

Szerinted hogyan öltözködjön egy 22 éves egyetemista lány?

Figyelt kérdés
Milyen stílus illik ehhez a korosztályhoz?Még ugye nincs munkahelye, tehát nem kiskosztümös, de nem is slampos,de mégsem cicababa?Kérlek linkelj képeket!
2010. okt. 1. 15:49
 1/7 Réti bubuzér ***** válasza:
65%
Uhhhh. Ki kell nyitni a stílusok nagykönyvét, és meg kell nézni, hogy 22 éves korban milyen stílust KELL felvenni. Jézusom, legyél már egyéniség b+
2010. okt. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nekem nagyon tetszenek,hátha valami neked is megtetszik:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2010. okt. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy rosszul fejeztem ki magam.A korosztályhoz illő ruhákra lennék kíváncsi, kinek mi a véleménye.Mert sok fiatal lányt látok úgy öltözni,mintha 30-40 lenne, vagy kihívó ruhákban közönséges, esetleg már-már rongyos.
2010. okt. 1. 16:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy öltözködsz, ahogy akarsz, mások véleményével meg ne foglalkozz.
2010. okt. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

25 éves vagyok, melózom, de nincs öltözködési megkötés, csak annyi, hogy ízléses legyen.

Rajtam ma egy extra szűk farmer volt (középkék, enyhén koptatott) egy fekete középmagas körömcipő, egy hosszú lezser felső, elején hatalmas koponyamintával és egy elegáns szaténos zakó. A póló mintája éles kontrasztban állt a zakó eleganciájával, ettől volt jó.

Amúgy bőrdzseki, szűk gatya, tunika, körömcipő, balerina. Talán a sportcipők és a Converse (és hasonlók) azok amikre nemet mondanék ennyi idősen, csak sportolni venném fel.


De szeretem a kockás vékony ingblúzokat, beletűrve szűk farmerbe, magassarkúval, övvel...


Ennyi idősen nem kell még full elegánsan öltözni, viszont az a jó, hogy ennyi idősen már hiteles az elegancia. Egy 15 éves lány blézerben és magassarkúban annyira de annyira vicces, mint egy 40- es nő converse- ben. Vagyis nagyon.


25L

2010. okt. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hát... én is 22 éves egyetemista vagyok, általában szűk farmert hordok valami szebb, nőiesebb felsővel vagy tunikával, tornacipővel, bőrdzsekivel, sállal meg egy szép nagy táskával :) nem szeretem a kék farmerokat, inkább színeseket hordok (szürke, lila, bézs...) nem tudom, hogy a korosztályomnak megfelelően öltözök-e, de így talán nem vagyok tucat és kényelmesen érzem magam ebben a szerelésben :)

22/L

2010. okt. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Úgy, ahogy neki tetszik! :)

Tessék elmenni szétnézni egy üzletben (én tudom ajánlani neked a H&M-et, mert középkategóriás és egész olcsó darabok is vannak), és kiválasztani a ruhákat amik jól állnak színben, fazonban. :)

2010. okt. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!