Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Pandorfban (Ausztria) mik...

A Pandorfban (Ausztria) mik azok az üzletek, márkák, ahova mindenképp érdemes bemenni? (Többi lent!!!)

Figyelt kérdés

Megyünk Ausztriába, és ezt is útbaejtenénk, de nem szeretnék akkor keresgélni, eltévedni és kétségbe esni, hogy mi éri meg és mi nem.

Elsősorban azok a márkák érdekelnének, amik Magyarországon nincsenek, vagy nagyon ritka számba mennek, ezért itthon viszonylagosan különlegesnek számítanak, vagy amik tényleg lényegesen jobb ár-érték arányúak, mintha itthon vásárolnánk.

Mindenféle típusú márka érdekel, azaz highfashion, ruha, sport, cipő, kiegészítők, smink és szépségápolás is.

Előre is köszönök minden segítő választ! :)



2020. júl. 12. 15:24
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

A többieknek pedig:

Voltam a Pandorfban, és teljes mértékben pozitív benyomást keltett. A leárazások egyes üzletekben, ahol voltam, tökéletesen igazak, borzasztóan drága dolgokat simán találtam szinte tizedannyiért is, ami azért valljuk be, teljes mértékben megéri. Ráadásul komoly márkákról van szó.

Máskor a rosszindulatot nem kell hozni a válaszokban, egy kedves és segítő hozzászólás is tökéletesen elég. 😉

2020. júl. 25. 13:22
 22/29 A kérdező kommentje:
Amit azért valljuk be*
2020. júl. 25. 13:23
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
Sosem ez a kérdés. Ha nem volt rá szükséged - vagyis csak azért vetted meg mert sokkal olcsóbb volt most, - akkor 1 euróért sem éri meg.
2020. júl. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%
23, sőt, csak azért vette meg mert vmi villantós márka. Használati értéke meg ugyanannyi, mint egy negyedébe se kerülő nem-hájpolt cuccnak.
2020. júl. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%

20: ezek szerint olvasni se tudsz! 😂😂😂


[link]

2020. júl. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Igen, volt rá szükségem. Legyen az egy egyszerű ruha, főleg ha nincs rajta márkafelirat, vagy egy hátizsák, amit sokszor tudok használni. Joggal valószínűleg nem tudok olvasni. Miért kell ítélkezni anélkül, hogy ismernétek az embert? Mert unintelligensek vagytok. Ennyi.
2020. júl. 25. 19:20
 27/29 anonim ***** válasza:
0%
Akkor miért írod h az r betű nélküli elnevezés helyes?? Mikor egyértelmű, hogy HIBÁS!
2020. júl. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Ritkán látni ennyi barmot egy kérdés alatt:D

Hihetetlen, hogy a 3 oldalnyi válaszból mind üres fröcsögés volt.

2020. aug. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
100%

Drága kérdező


Elolvastam az előttem szólók minősíthetetlen hozzászólásait és ennyi hülyét rég hordott össze a szél


Már voltál Parndorban megismerted a hely varázsát de azért elmondom a saját kb 5 éves tapasztalatomat


Én csak az emberi márkákról tudok nyilatkozni a Guccit messziről kerülöm


A Nike-t most bővítik eddig is zseniális volt most még varázslatosabb lesz. A Tommy Hilfiger az egyik olyan boltom hogy bemegyek és nem tudok üres kézzel kijönni. Még így is drága, de ha az ember körülnéz talál megfelelő darabokat. A két CK boltba körülbelül szerelmes vagyok, CK árakhoz képest nagyon jók az akciók. Szerintem minden nő álma a Cosetic Company, mivel én vettem ott már Mac rúzst 7 €t meg Smashbox szempillaspirál boxot 11€t. A Lewis is szuper mondjuk ott úgy adnak még jobb akciókat ha több nadrágot vásárolsz. Az egyik Mo kevésbé ismert márka a Lee&Wrangeler aminek jó minőségű tartós szép termékei vannak.


Remélem hogy megkésve bár de tudtam segíteni♥️

2021. ápr. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!