Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Pandorfban (Ausztria) mik...

A Pandorfban (Ausztria) mik azok az üzletek, márkák, ahova mindenképp érdemes bemenni? (Többi lent!!!)

Figyelt kérdés

Megyünk Ausztriába, és ezt is útbaejtenénk, de nem szeretnék akkor keresgélni, eltévedni és kétségbe esni, hogy mi éri meg és mi nem.

Elsősorban azok a márkák érdekelnének, amik Magyarországon nincsenek, vagy nagyon ritka számba mennek, ezért itthon viszonylagosan különlegesnek számítanak, vagy amik tényleg lényegesen jobb ár-érték arányúak, mintha itthon vásárolnánk.

Mindenféle típusú márka érdekel, azaz highfashion, ruha, sport, cipő, kiegészítők, smink és szépségápolás is.

Előre is köszönök minden segítő választ! :)



2020. júl. 12. 15:24
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%

Miért kell csak azért venni valamit, mert olcsóbb?

Ha ennyi kategóriában "szükséged" van valamire, akkor alighanem semmire nincs szükséged, csak "kötelező" oda betérni harácsolni.

2020. júl. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
0%

Te tudod, hogy milyen stílust szeretsz!

Vagy pusztán a márka érdekel amivel villogni akarsz??

Ha te nem ismered, látatlanban honnan tudnád , h milyen cuccokat gyártanak?

2020. júl. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
12 nem villogni akarok. De amint te és én is leírtuk, igen, elsősorban a márka érdekel.
2020. júl. 13. 09:35
 14/29 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy hasznos értelmes és jóindulatú komment nem érkezett eddig.
2020. júl. 13. 09:36
 15/29 anonim ***** válasza:
6%

Ilyen kérdésre mégis mit lehetne válaszolni????


Te nem ruhát akarsz vásárolni, hanem márkát.


Hát válaszd ki a weboldalon lévő listából, és aggasd magadra!

2020. júl. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Nem, én továbbra is ruhát akarok vásárolni. És továbbra is szeretném megtudni, hogy azok, akik jártak a Parndorfban, milyen üzleteket ajánlanak, mik tetszettek nekik. Erre a kérdésre kérlek szépen ezt lehet megválaszolni.
2020. júl. 13. 14:12
 17/29 anonim ***** válasza:
0%

Ha most én azt írom, hogy a Burberry a kedvenc márkám, azzal beljebb vagy?


Vagy hogy Vivienne Westwood-tól tuti cuccokat láttam ott...?

2020. júl. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Istenem, ti tényleg nem értitek 🤦‍♀️🤦‍♀️
2020. júl. 13. 16:20
 19/29 anonim ***** válasza:
16%

18: Mit nem értenek a válaszolók????


Ezt írtad a kérdésben: "Elsősorban azok a márkák érdekelnének, amik Magyarországon nincsenek, vagy nagyon ritka számba mennek, ezért itthon viszonylagosan különlegesnek számítanak"



Kaptál rá konkrét példát.


Akkor most mit szeretnél???

2020. júl. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Kedves 8!

Megnéztem, és a Pandorf elnevezés tökéletesen helyes. Mert jó, ha tudunk németül, viszont a tájékozatlanság és a rosszindulat mellett ez semmit sem ér.

2020. júl. 25. 13:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!