Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek hülyén néz ki ha...

Szerintetek hülyén néz ki ha mindig ugyanolyan/hasonló színű meg fazonú ingbe megyek dolgozni meg fősulira,sőt az utcára is?

Figyelt kérdés

Kicsit meguntam az állandó variálást a szinekkel meg a fazonokk,ezért az esetek 99%-ban kék vagy fekete farmerben,fekete ővvel,fekete bőrcipőben és fehér,világoskék vagy sötétkék egyszínű ingekben vagyok(de leginkább fehérben),illetve ha zakót veszek is,feketét vagy sötétkéket szoktam.Volt olyan már aki megjegyezte ironikusan,hogy "látom nagyon szereted ezt az inged" és eléggé meglepődött amikor azt mondtam hogy van belőle vagy 10-15 db.

Szerintetek mennyire oké,vagy nem oké ez a szett állandó jelleggel?

(Sose voltam egy divatszaki)

Előre is köszi a válaszokat!:)



2020. júl. 15. 19:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi az elírásokért,gyorsan gépeltem.
2020. júl. 15. 19:10
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Hát, az utcára akár ugyanabban is mehetsz minden nap, senki nem fogja észrevenni. A főiskolára meg a munkahelyedre azért én befrissítenék pár inget, meg nadrágot, ne higyjék azt hogy egy inged van és minden nap azt hordod.


Párválasztás kapcsán is érdekes lehet, olyan lány pl. biztosan nem fog kezdeni veled aki szereti a változatosságot:D Mert aki minden nap ugyanúgy néz ki arról túl sok spontaneitást nem lehet leolvasni.

2020. júl. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem. A párom is ilyen, ha talál neki kényelmes inget vesz belőle 10 egyformát. Ugyanígy zakóból is van neki 4 egyforma. Már az ismerősei megszokták.
2020. júl. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ezzel semmi baj.


En nokent vagyok hasonlo. Szivem szerint lenne 5 tokegyforma fekete polom es 2 farmerom:)

2020. júl. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezzel a módszerrel tényleg csak az az egy baj, hogy azt hiszik van egy valami, amit tudsz hordani.

Viszont baromi praktikus.

Pár, kicsit életerőt beszereznék, hogy néha legyen más a megjelenésed.

2020. júl. 16. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
77%

Szerintem nem. Nekem is van vagy 4 fekete garbóm. Nem ugyanolyan, más az anyaga, más márka, de akkor is 4 fekete garbóról beszélünk, sok különbség nincs köztük, főleg első látásra :D Télen ezeket hordom ingek alá, önmagában, pulcsik alá stb.


A kedvenc farmeromból is kettő van itthon, és bár többféle fazonú pólóm van (bő, szűk, rövid ujjú, rövid derekú stb), szinte mindegyik fehér vagy fekete.


Nekem ilyen a stílusom, nem fogok olyan cuccot felvenni, ami nem tetszik csak azért, hogy Marika a szomszéd asztalnál ne higgye azt, hogy nincs elég ruhám.

2020. júl. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem egyáltalán nem, egyre nagyobb "divat" is az ilyen gardrób, pl: https://www.youtube.com/watch?v=c4GHCL9QqLU


Én is gondolkozok, hogy ha elhasználódnak a pólóim, akkor szép fokozatosan mindent egy egyszerű egyszínű fekete pamutpólóval fogok pótolni. Praktikus, egyszerű. Farmer szintén, van 2-3 szimpla egyszerű fekete farmerom. A cipő az, amiből van néhány színes, mintás darab, másra nincs szükségem.


Én ahogy szépen haladok a minimalista öltözködés felé, egyre jobban szeretem.


Hogy mások mit gondolnak, nem igazán izgat.

2020. júl. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%

Nekem is a cel a minimalizmus. Es mivel sajnalom kidobni a meglevo ruhaimat, en is fokozatosan cserelem le oket: a regiek helyett vagy nem veszek ujat, vagy csak olyat, amilyenre vagyom. A cel a mintas anyagok szamuzese, es beallni a szurke-sotetkek-fekete vonalba, alapdarabokkal.


40/N

2020. júl. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!