Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Merinói gyapjú ruhákkal van...

Merinói gyapjú ruhákkal van vаlakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy nagyon sokáig lehet hordani, nem lesz büdös. Vettem egy pólót, több mint egy hétig hordtam, beleizzadtam sportolás közben többször. Dezodor nem használtam.

Nem akartam elhinni, hogy tényleg nem büdösödik. Most már kimostam azért egyszer, de ez valami elképesztő. Más sima pólóba ha már egyszer megizzadok, vehetek is fel másikat.

Zoknit és alsónadrágot is használtam, azokat azért kimosom 2-3 nap után, de simán hordhatóak pár napig. Szerintem fogok még venni pár ruhát, és bár drágák, de nem az értelmetlen márkanévért fizetek. A kevesebb mosással sokkal többet hoz vissza az árából, elég csak kézzel kiöblíteni.


2020. júl. 16. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tapasztalatom, hogy nem merínói hanem merínó mivel a merínó nem egy település hanem egy juhfajta.
2020. júl. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Így van, elnézést.
2020. júl. 16. 19:19
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mosasal vigyázz a gyapjú kényes és szeret össze menni
2020. júl. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kézzel mostam, szappannal, de ezek után elég szappan nélkül is, félek nehogy ártson neki.
2020. júl. 16. 19:44
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Én imádom a gyapjú ruhát! Télen-nyáron. Rövidujjú pólótól aláöltözetig. Ritkábban mosom, mint a többi, nem gyapjú ruhámat és kézben. Moshatnám mosógép gyapjú programjával is, de mivel ritkán kell mosni, nem gyűlik össze annyi, hogy azt az egyet vagy max. kettőt mosógéppel mossam.

Sajnos drágák általában és - nálam még nem fogrdult elő - olvastam értékeléseket a méregdrága Icebreaker pólóknál, hogy kilyukadnak. Mármint, hogy kis lyukak lesznek rajta. Meg persze a moly is szereti a gyapjút.

2020. júl. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem is Icebreaker van, de ki fogok próbálni olcsóbbat is. Biztos hogy jobban kell rá vigyázni, bozótosba meg munkára nem ez való.
2020. júl. 16. 19:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt csak garbó pulcsim de allergiás vagyok rá úgyhogy három felvétel után elajándékoztam.
2020. júl. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
Mióta láttam a neten videókat, cikkeket, előadásokat a juhokkal való bánásmódról, kizárt, hogy valaha az életben még vegyek gyapjú terméket. Direkt figyelem, hogy ne legyen benne.
2020. nov. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Kérdező és többiek, akik hordják ezeket a ruhákat.

Hol lehet ilyen ruházatot kapni?

Póló és minden más is érdekel.

Nagyon sürgős, kérlek, írjatok.

És akkor azóta hogyan mossátok?Időközben vettetek új darabokat? Ha igen, azok milyen márkájúak?

Milyen új tapasztalatokat szereztek?

Előre is köszi!

2023. jan. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amiket a Decathlonban lehet kapni, azok vajon jók?


Pl

[link]

2023. jan. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!