Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki apolokent dolgozik miylen...

Aki apolokent dolgozik miylen nadrágot és cipőt szokott hordani ?

Figyelt kérdés
Szoc.otthonban leszek segedapolo elsejétől, fehér polom sok van de nadrágot nem kaptam sehol nornalisat.papucsot milyet érdemes ? Műanyag vagy bőr? Vagy van egy fehér tornacipőm az jo esetleg ?aki ilyesmit dolgozik segíthetne

#Segedapolo #Apolo p
2020. júl. 17. 10:15
 1/2 Kerdesekkel teli ***** válasza:
100%

Ez attol is fugg, hogy milyen helyen fogsz dolgozni, mennyire kotottek/rugalmasak ezzel kapcsolatban.

Ahol anno en dolgoztam (i.otthona)

Nem szabtak hatart, hogy mar pedig ezt, es ezt viselhetem csak.

Mivel egy olyan helyrol van szo, ahol idos emberek elnek, megvaltozott b.hohaztartassal,szinte mindig meleg van az intezmenyekben,evszaktol fuggetlenul szoval egy laza kis polo, akar leggings (nem atlatszo, ezt erdemes kopennyel viselni), rengeteg opcio van, egy egyszeru jeggings, csoszaru tipusu nadrag, ami kenyelmes is, ugyanis en a zsakszabasu nadragokba unkomfortosan ereztem magam, a mozgasban is gatoltak, talpon kell lenned, tornacipobe a labad nagyon befog izzadni, nem tul egeszseges, meg hosszu tavon karos is lehet, szoval mindenkepp papucsot valassz.

azt meg hozzatennem, hogy a lenyeg, hogy feher legyen, (bar van ahol egyeni szines polokat is engedelyeznek)

Ne agyald tul😄

Sok sikert kivanok neked a hivatasodhoz, oromot, kitartast🤗

2020. júl. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nincs semmi kikötésük csak ugye a szín, már megvan beszélve hogy elsejétől kezdek.Persze ez igaz menet közben fog kiderülni mi a kényelmes viselet ami nem zavar a munkàban.

Köszönöm a jókívánságot.

2020. júl. 17. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!