Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon vékonyként hogyan...

Nagyon vékonyként hogyan öltözködjek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, kb 45 kg lehetek 163 cm-vel, szóval eléggé vékonynak tűnök. Kicsit tartok ismeretlen emberek közé menni, mert a családomtól is megkapom, hogy sovány vagyok, illetve nem rég ismerősök is megszóltak, hogy rám férne az evés. Próbálkozok többet enni, sokszor nehéz kajákat, vagy szemét kajákat eszek, még sem ragad rám semmi. Ezért szeretném inkább elrejteni a vékony karjaim, és a csontos dekoltázsom is. De ha netre beírom, hogy öltözködés sovány lányoknak, mindig valami spagetti-pántos outfiteket dobál ki, meg csipke melltartót, pedig épp hogy el akarom rejteni a melleimet, a vállaimat, sőt a karom foltos is régi pattanásoktól, szóval azt sem igazán szeretném mutogatni az embereknek. Általában pólókat hordok, vagy hidegben sportos pulóvert, de szeretnék kicsit csajosabban öltözködni, és ötletem sincs, hogy hogyan öltözködjek. Nadrágnak mindig valami skinny farmert hordok, mert abban érzem magamat legjobban, tehát inkább csak a felső rész a kérdéses.
2020. júl. 17. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én szintén 20 éves vagyok, 45 kg és 159 centi, szóval hasonló testalkat, mint te. Sokáig èn sem hordtam nyitottabb ruhákat, főleg ujjatlant nem, de mára már elengedtem ezt. Azt veszem fel, ami tetszik, nem fogom rejtegetni magam. Egyszerűen ilyen alkat vagyok. Szerintem első lépésben meg kellene próbálnod elfogadni magad. Mindenkinek vannak kisebb-nagyobb testi hibái, tökéletes ember nincs, ezt csak a reklámok és a marketing próbàlja elhitetni veled, hogy minél frusztráltabb legyél. Vehetsz bármilyen ruhát, semelyikben sem fogod jól érezni magad, ha nem vagy komfortos a saját bőrödben. Egyébként a nagyon vékony alkatú lányoknak a nagyobb méretű, lógós ruhák is jól szoktak állni. Például egy kicsit lógósabb egyberuha egy övvel a derekadon, esetleg egy pólóruha, vagy egy testhez simuló felső betűrve egy nagyobb méretű nadrágba szerintem csinos lehet. :)
2020. júl. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Napi 3-4 ezer kalória és biztosan hízni fogsz.

Vagy kondizol és izomtol vastagodsz

2020. júl. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:

165 cm 45 kilóval átérzem. De én is elengedtem a dolgot, annyi hogy spagettipántos cuccot nem veszek fel, csak olyat aminek vastagabb a pántja. Durva egyébként hogy régebben én is bő ruhákat hordtam meg még nyáron is vettem fel valamit pl. a balett dresszre hogy amíg átmegyek az iskolaudvaron, ne lássák a sovány vállaimat meg a kulcscsontomat, a lábamat a világért nem tettem volna ki, 20-on felül meg valahogy bekapcsolt a leszarom gomb és felvettem a rövidgatyát meg a hátmutogatós felsőt :D

Vagy vannak ezek a most divatos, buggyos ujjú/felsőrészű blúzok, amiknek a dereka meg testre simulós, az optikailag kiegyensúlyozza a csontos vállakat. De tény, hogy elsősorban magaddal kell elégedettnek lenned és azt felvenni, ami tetszik. Gondolj arra, hogy a te felsőtesteddel szinte bármit felvehetsz, nem lesz kihívó. A foltokra pedig c vitaminos és niacinamid tartalmú szérum ;)

2020. júl. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!