Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A homokosok a bal vagy a jobb...

A homokosok a bal vagy a jobb fülükbe szoktak fülbevalót rakni?

Figyelt kérdés
múltkor hallottam valami ilyesmit,
2008. nov. 25. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Én úgy tudom hogy a jobb:DxD
2008. nov. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Valamelyik tesz mindegyikbe!
2008. nov. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
jo én nem vagyok az, úgyhogy gondoltam nem azt kérdezem melyikbe ne tegyek ha nem vagyok homokos:D szval így logikusabbnak tűnt
2008. nov. 25. 20:35
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

én úgy tudom, hogy ha csak a jobban van, az tuti azt jelenti (már ha tud róla az illető, és szándékso volt)

ha mindkettőben vagy csak a balban van, az "normális":)

2008. nov. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem, ez inkább a fulbevaló fajtájától fugg
2008. nov. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
62%
Én is úgy tudom, hogy a jobb fülükbe! :D
2008. nov. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de nagyot kérdeztem:D arra számítottam hogy majd legfeljebb 1 vagy 2 választ kapok köszi mindent:D
2008. nov. 25. 21:02
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

Ennek már nincs jelentősége. :)))

Régen a jobb fül számított hominak, a bal a zenészeké volt. De már változott a világ és egyre több fiú hord fülbevalót a fülében, már láttam logósat is.

Az osztályban öt fiú van, akiknek mindkét fülükben van, olyan emo stílusban.:)))és szerintem egyre több

a metorszexualitás egyre terjed, ráadásul a lányoknak sokszor jobban bejönnek, nekem nem!

2008. nov. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%

Figyelj, indulj ki abból hogy mi sem tudjuk pontosan :DD Tehát ha valaki szembejön az utcán akinek van a fülében úgysem fogom tudni, h azért mert meleg vagy azért mert tetszett neki. Vagy mert meleg és tetszett is neki :D


A mai világban pedig ez már nem számít, tehetsz bármelyikbe.


Van egy ismerősöm, ő híres zenész-énekes (és meleg is) és neki a bal fülében volt :DD most ilyenkor mi van? :)


Egyszer emlékszem ez volt a téma és fél órán keresztül röhögtem azon, hogy mikor azt mondta fülbevalója neki is volt a jobb füléle mutatott. Olyan aranyos volt :DD aztán rájött ő is, hogy a balban volt neki évekig XD

2008. nov. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ha a bal füledben van fülbevaló, az emlék a disco korszakból.

Ha a jobb füledben, akkor azt jelenti, hogy "Éljen a Disco!!!"

2010. jún. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!