Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A maszk komolyan divat lett?

A maszk komolyan divat lett?

Figyelt kérdés
2020. júl. 20. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem divat, kötelező hordani. :)

Ha pedig már így alakult, akkor igen, sokan igyekeznek olyan maszkot szerezni és hordani, ami valamennyire "önkifejező", mint pl. egy póló. Miért ne? Jelenleg hasonlóan mindennapi ruhadarab, mint bármelyik másik. Nekem tetszenek a jópofa maszkok.

2020. júl. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem divat, szuksegszeruseg. Tisztan latszik hogy ahol nem hordjak es/vagy nem ellenorzik, ott elszalltak a fertozottsegi adatok, ahol meg hordjak es betartjak a tavolsagtartas szabalyait, ott nem. A 'jaaaaajnemkapoookamaszbaaaanlevegooooot'-hiszti kozepen, az USA-ban jelenleg fullba' toljak a kretent, meg is latszik mind a fertozottsegen, mind a halalozason.
2020. júl. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Metionin ***** válasza:
91%
Szerintem is inkább úgy vannak vele, hogy ha már kötelező, akkor nézzen ki valahogy.
2020. júl. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Valaki nagyon aktívan dolgozik. (Esküszöm, nem én jelentgetem a válaszokat.) Egyébként a 2. válaszadó rosszul értelmezte a kérdésemet.
2020. júl. 20. 16:20
 5/10 anonim ***** válasza:
30%

Hát igen, az én válaszom is törölve lett. Valaki(k)nek úgy látom nagyon nem tetszett a válaszom.

Íme három kép:

[link]

[link]

[link]


Sokkal többről van itt szó. A maszk az elhallgattatás szimbóluma. Fogadd be a szád, maradj k..ssba és engedelmeskedj!

2020. júl. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%

#5

A maszk nem arra való hogy téged védjen.

2020. júl. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%

Nekem egy mosható van, nem divatos, de kényelmes. Ha épp kimosom, akkor az orvosit hordom.

Nem hiszem el, hogy egyesek nem bírják ki, egész nap rajtam van ha mászkálok, teljesen elviselhető.

Mennyi bajuk van az embereknek komolyan mondom... “a vírus nem létezik” atyavilág... eszem megáll a mai magyar társadalomtól, pedig még fiatal vagyok mégse lázadozok, hogy fel kell venni.

És ha divat is, akkor inkább legyen így, ha az emberek a virágos-baglyos, pillangós-türkiz mintásat legalább szíveskednek felvenni.

2020. júl. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%

#6

Én se erről beszélek.

2020. júl. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Nekem fekete mosható maszkjaim vannak, kényelmes, jól is néz ki és eltakarja a ronda fejemet legalább :D
2020. aug. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Emlékszem az elején még mindenki az orvosi besorolást kereste ami véd, ma meg már a védelem a kutyát sem érdekli, a divat előnyben van.
2020. szept. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!