Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nektek bejön az...

Lányok, nektek bejön az öltöny egy férfin?

Figyelt kérdés

Számomra nagyon kényelmetlen és rosszul érzem magam benne, sokkal jobban izzadok benne, pedig még nem is hordtam sokszor és igazábol szerintem egy csilivili irodaházon kívül sehol nem illik be a környezetbe.

Nekem sokat kell hordanom majd öltönyt a munkám miatt, de pl ha kimegyek egy kávéért, már furcsán érezném magam benne.

Lányok, ti ezt hogy látjátok? Elegáns, pozitív dolog vagy inkább ronda és egy irodai rabszolgára emlékeztet titeket az öltöny?



2020. júl. 22. 16:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Nekem tetszik.
2020. júl. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Nekem bejön, bár nyilván azt viselni is tudni kell meg a benne lévő személy se mindegy. Szerintem ha tudja az illető magabiztosan viselni, az ad egy pluszt. Nem tartom rondának és soha nem gondolnék arra, hogy akkor ő most egy irodai rabszolga :D Alapvetően egy elegáns, komoly beütése van inkább.
2020. júl. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Nekem tetszik. Irodában dolgozom, így én is szoktam hordani blézert, eleinte szokatlan volt elegánsban mászkálni, de hozzá lehet szokni.
2020. júl. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

Nekem nagyon bejön.

19/l

2020. júl. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem alapvetően tetszik, mint viselet, de őszintén, mindennapra kicsit sok. Ezt most nem a te esetedre mondom, természetesen munka miatt hordanád, de nekem túl sok, ha valaki öltönyben jár hétköznap önszántából. Lehet egy férfi elegáns anélkül is, rengeteg olyan ruhadarab létezik, ami különb a farmer + pulcsi kombónál, bár egy bizonyos intelligencia felett már senki nem ítélkezik ruha alapján. Rengeteg öltönybe bújtatott, kicicomázott bunkó sráccal találkoztam már, akik elhitték, az öltözetük miatt mások felett állnak.
2020. júl. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Maga az öltöny tetszik, kivéve akkor amikor valami önbizalomhiányos kis hülyegyerek a az átlagos hétköznapokon is azt hordja, mert azt hiszi, hogy ettől máris komolyabb, felnőttesebb, intellektuálisabb ember lesz. Aztán viszonylag hamar kiderül úgyis, ha a felszín alatt nincsen semmi.
2020. júl. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Mármint az egyenruha? Nem!
2020. júl. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Ha tudja viselni, és nem előírt formaruhaként viseli, akkor igen.
2020. júl. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Nekem nagyon bejön.
2020. júl. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Helyzet és emberfüggő. De leginkább ahhoz tartom magam, hogy az igazi bűnözők előbb viselnek öltönyt, mint nyilvános helyen tetoválást.
2020. júl. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!