Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nektek bejön az...

Lányok, nektek bejön az öltöny egy férfin?

Figyelt kérdés

Számomra nagyon kényelmetlen és rosszul érzem magam benne, sokkal jobban izzadok benne, pedig még nem is hordtam sokszor és igazábol szerintem egy csilivili irodaházon kívül sehol nem illik be a környezetbe.

Nekem sokat kell hordanom majd öltönyt a munkám miatt, de pl ha kimegyek egy kávéért, már furcsán érezném magam benne.

Lányok, ti ezt hogy látjátok? Elegáns, pozitív dolog vagy inkább ronda és egy irodai rabszolgára emlékeztet titeket az öltöny?



2020. júl. 22. 16:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

#10 Nem jó kedvemben viselném, mint írtam, munkahelyi elvárás. Nekem a legfurcsább öltönyben metrózni meg buszozni, sokszor volt ilyen vizsgaidőszakokban, csak akkor az félévente párszor kibírható volt.

Nem tartom magam bűnözőnek emiatt, bár nem szivesen hordom és különcnek érzem magam benne.

2020. júl. 27. 22:04
 12/13 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve, hogy nem mindennapos viseletre van kitlálva. Bármikor elszakadhat, nagyon kényes, kényelmetlen, feszül. Elég egyszer nekidölnöm vagy ráüljek valami mocsokra és ki nem jön belőle soha többet.
2020. júl. 27. 22:06
 13/13 anonim ***** válasza:
Én speciel zakót meg nyakkendőt nem szeretem, viszont mindig klasszikus fazonú élvasalt gyapjú vagy selyem nadrágot hordok pamut ingel ami nagyon kényelmes viselet télen nyáron egyaránt.Hogy a nőknek mennyire jön be azt nem tudom ,de az itt válaszolók többségének tetszik.
2020. júl. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!