Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Intimissimi boltban is leárazá...

Intimissimi boltban is leárazás van,vagy csak a webshopba?

Figyelt kérdés
Vennék egy két darab boxert,de a kiszállítási költség marha drága,ezért érdekelne,hogy a boltjukba is van-e leárazás,mert akkor elmennék érte.

2020. júl. 23. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne! Figyelem a válaszokat.
2020. júl. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A boltban is kint vannak az akciós termékek. De nem az összes, nyilván az adott bolt készletétől függ.
2020. júl. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Akkor megnézem valamelyik nap.
2020. júl. 23. 19:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Az eladók viszont elég finnyásak a vevőkkel.

Betett nekik az akció, ill az hogy mostanában akad vevő a boltban.

2020. júl. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindegy,úgyis lemértem magamnak a csípő méretet,bár jó lenne tudni,hogy a nagy combom miatt nem-e kell nagyobb méret.
2020. júl. 25. 05:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Én tegnap vettem próbaképpen egy boxeralsót, hogy kipróbáljam, jó-e a méret, és hogy milyen a minőség ennyi pénzért. Nem volt leárazás az üzletben, csak az eladólány a 4+1 akcióra hívta fel a figyelmemet, amely szerint ha veszek 4 alsót, akkor kapok ajándékba egy ötödiket.


(Mellesleg megjegyzem, szuper minőség, milliméterre, mintha rám öntötték volna, és szuper az anyaga is.)

2021. júl. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!