Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezek a bralettek melltartók...

Ezek a bralettek melltartók vagy topok? Felvennétek magában?

Figyelt kérdés
[link]
2020. júl. 24. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez már top. Ha van benne szivacs, akkor melltartó se kell alája.
2020. júl. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából én nem hordok ilyeneket, se melltartónak, se topnak, szóval ilyen szempontból az én válaszom nem annyira releváns. Viszont, szerintem ez inkább top. Vagy nem tudom, számomra ez már fura melltartónak. De ezt igazából látni kéne valakin, mert úgy lehetne megmondani igazán, hogy topnak megfelelne-e.
2020. júl. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Azt írja, hogy fehérnemű. De nyáron, bizonyos helyzetekben (és megfelelő alakkal) szerintem simán elmegy póló helyett is.
2020. júl. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Azért ahhoz, hogy ilyen csipkés fekete cuccot kívül hordjon valaki, minimum gothnak kell lennie...
2020. júl. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igen, engem is a lingerie elnevezés zavart meg. Itt van felhúzva más színben:

[link]

2020. júl. 25. 07:58
 6/7 Metionin ***** válasza:
Szerintem ez topnak van szánva.
2020. júl. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fehérnemű topnak van nevezve az oldalon, szóval fehérnemű. De topnak is elmegy, mondjuk én sehogy se venném fel leginkább :D
2020. júl. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!