Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak/fiúk! Ti szeretitek...

Férfiak/fiúk! Ti szeretitek az olyan nőket akik egyszerre nőiesek és férfiasak?

Figyelt kérdés

Olyan a stílusom, hogy hangulatomtól függően hordok férfi és női ruhákat.

Sokszor nagyon szélsőségesen szupernőies vagy férfias vagyok, de legtöbbször keverem a kettőt.

Pl.

Térdig érő férfi rövidnadrág + szép blúz + sportcipő

Hosszú szoknya ( térd alá/földig érő) + oversized férfi poló + szandál/sportcipő


Ti mit gondoltok az ilyen stílusról?



2020. júl. 25. 06:58
 1/5 anonim válasza:
49%
Én igen.
2020. júl. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Nem, mivel fordítva nem normális dolog.
2020. júl. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Concitha Wurst?
2020. júl. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%

Én a nőies nőket szeretem, és mivel nem vagyok meleg így egy nőn nem szeretnék férfi ruhákat látni!

Csak egy esetben ,ha semmi közöm hozzá, mivel a meleg nőket sem szeretem.

F.

2020. júl. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

Igen :D

Tudom, hogy sokan lehurrogják, ha egy nőnek olykor kissé uniszex, vagy már-már férfias az öltözködése és nem mindig szoknyában meg rózsaszín toppokban jár, de én díjazom, ha valaki ilyen téren is mer kicsit sokszínű, merész lenni. És lehet, hogy csak én vagyok valami fura ízlésű hibrid, de szerintem pasisabb ruhákban is tud bőven vonzó lenni egy nő, feltéve ha azok a ruhadarabok nem túl passzosak rájuk, hanem kicsit lazábbak, bők. Sokkal vagányabbnak tűnnek bennük a leányzók.

Azért félreértés ne essék, én is vonzónak találok egy testhez simulós nyári egyberuhát, de ugyanúgy utánafordulok az utcán olyan nőnek is, aki mondjuk farmernadrágot és egy hosszúujjú, fehér férfiinget, vagy mondjuk kockás inget hord. Vagy sok fiatal lánynál szoktam látni, hogy bő szabású férfipólót hordanak betűrve a nadrágjukba. Ilyeneknél is sokszor látok vonzó egyedeket, ha szabad így mondanom.

Az oversized fehér kapucnis pulcsikról pedig már ne is beszéljünk :D Ezek mind-mind olyan ruhadarabok, amikben ha meglátok egy lányt/nőt az utcán, sajnálni kezdem, hogy nem vagyok vele ismerős, mert kedvem támadna odamenni és kicsit hozzábújni, megölelgetni őt :D

2020. júl. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!