Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a Póló Ralph...

Mit gondoltok a Póló Ralph Lauren márkáról?

Figyelt kérdés
A minőségéről, a kinézetéről, az árakról, stb.

2020. júl. 28. 13:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
55%

4#

Amiket leírtál valahol igazak,valahol nem.Szerintem kicsit erős,hogy te sima "gönc márkákat" hasonlítasz össze kocsi márkákkal...

A ralph lauren csupán egy sima többnyire tök átlag pamut ruhákból álló kollekció,logóval,a története meg kit érdekel?Ha történet kell könyvet veszek nem ruhát,akinek meg igazán kifinomult a stílusa az nem visel egyáltalán magán logót,nem hiába logó nélküli a legtöbb giorgio armani ruha is,ami azért a ralph felett van jóval elismertségben,az összes kis és nagy logós ruha egy célt szolgál,hogy a viselője valamit kompenzálhasson,vagy újgazdag és mutatja a világ felé a megváltozott anyagi helyzetét,vagy épp csóró és üzen a kamu logóval,de az is lehet hogy simán csak semmi önbecsülése és azt hiszi ha felvesz egy ilyet,akkor valaki lesz,meg lesz presztízse,csak az a baj hogy nem egy hímzett logotól lesz valakinek presztízse,ez az amit sokan elfelejtenek,és hülyét csinálnak magukból a rajolásukkal.

A kocsi márkák egészen mások,hasonlíts már össze egy suzukit vagy fiatot egy audival vagy mercivel,ott indokolt az ártöbblet és a név elismertsége is,mert az audi nem egy átlogózott suzuki,ellentétben a ralph-al,ahol egy c&a gallérost ralph logóval,meg egy eredeti ralph-ot meg sem tudnál különböztetni,de két kocsimárkát abszolút,ugyanez igaz a lakásra is,meg a lakás felújítás anyagaira,ezekre megéri költeni,nem hiába lehet sokat látni hogy valakinek patika háza van,meg drága kocsija,de a ruhája márkátlan,ez pont azért van mert akinek van egy normális értékrendje,és nem szórja a pénzt mint egy nem normális,az nem ad ki ugyanarra a termékre 10x annyit csak mert "márkás" hanem olyasmibe fektet ahol van lényegi minőségkülönbség...

2020. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
53%
Régi a kérdés, de egyetértek az előttem szólóval. Meg kell nézni értelmiségi személyeket pl. egy műsorban. Ott van pl. Vona Gábor, csak egy példa. Ő jól öltözködik szerintem, mindig normális ruhában jelenik meg a nyilvánosság előtt, de egy márkajelzést nem láttam még rajta. Csak egy példát mondtam, ami hirtelen eszembe jutott, mert számomra inspiráló ez a fajta visszafogottabb öltözködés, de meg lehet nézni egyéb tévés személyeket, akik nem valami noname celebek, hanem letettek valamit az asztalra. Egyikőjükön sincs márkalogó. Senki sem két lábon járó hirdetőoszlop. Stílustanácsadók is azt mondják, hogy logó ne legyen, vagy ha igen, akkor is a legminimálisabb, és ne az domináljon egy ruhán. Amúgy szerintem is teljesen mindegy ma már egy márkánál, hogy mi a története, nekem is van kedvencem, a Hugo Boss, talán ott még az öltönyöknek ma is megvan a feelingje, de ma már egyébként minden márka ugyanazt a sablon ruhákat dobja a piacra, csak egyiken piros kék csík van, a másikon lovagló figura, a harmadikon meg egy Boss felirat. Sokan már inkább a kézzel varrott ruhák felé fordulnak a gazdagok közül, akik megtehetik, mert azok legalább méretre szabott egyedi darabok. Persze nem azt monsom, hogy a nagy márkák közt nincsenek jó és egyedi darabok, de véleményem szerint ma már a tömeggyártás felé fordult a teljes iparág.
2021. ápr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!