Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ez a fehér cipő őrület a...

Mi ez a fehér cipő őrület a férfiaknál és a nőknél is? Én csak feketét hordok, a fehér az hamar koszos lesz, kimosni teljesen szinte lehetetlen egy idő után. Még mindenkin azt látok.

Figyelt kérdés
2020. júl. 28. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom hány éves vagy, de már évtizedek óta a cipők általában fehérek szoktak lenni, (az utóbbi 20-30 évben jöttek divatba a színes cipők), főleg a sportcipők.
2020. júl. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Jól néz ki. Mondjuk én is pont a koszosodás miatt tettem vissza a polcra egy fehér tornacsukát a boltban hétvégén.. De amúgy van olyan anyagú cipő ami jobban takarítható, abból talán nem gáz.

(Meg sajnos vannak, akiknek mindegy mert úgyis csak pár hétig akarják hordani, azután kuka...)

2020. júl. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
35 vagyok. Kék és fekete, ileltve szürke cipőket hordok mind elegáns, mind sportcipő esetében is. De most is megyek az úton, 4 fiatal jön szembe, abból 3 nak fehér sportcipő a lábán, aztán újabb 3 fiatal, ott is 2 nek fehér cipő.
2020. júl. 28. 18:32
 4/11 anonim ***** válasza:
47%

Látom, jó sok időd van és jó "nagy" az érdekeltségi köröd ennyi évesen.

Nincs jobb dolgod?

2020. júl. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Van, de megkérdezni megszabad, nem de?
2020. júl. 28. 18:36
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
De minek? Annyiféle színű cipő van, mindenkinek más tetszik. Az, hogy most egy ilyen sort vettél észre, hűű. de nagy dolog?!
2020. júl. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem annyira nagy dolog, csak feltűnt és gondoltam megkérdem.
2020. júl. 28. 18:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem meg sötétkék. Se a tiszta fehéret, se a tiszta feketét nem szeretem.
2020. júl. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

Most mentem vissza dolgozni 4 hónap karantén után, kérdezték a munkatársaim, nem volt szar?


És mondtam, hogy nem, gondolatban meg hozzátettem, hogy szuper volt nélkületek. Nem azért, mert nem bírom őket, kedvelem mindegyiket. Csak ők is azok a fajta emberek, akik kiakadnak egy fehér cipőn. Egy. Fehér. Cipőn. Komolyan mondom, a remetéknek van igazuk.

2020. júl. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem, csak nekem arról mindig a 70-es, 80-as évek retro stílusa jut eszembe. Ott volt divat az térdig felhúzott fehér zoknival.
2020. júl. 28. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!