Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki hord dr Martens cipot...

Valaki hord dr Martens cipot vagy Solovair cipot? A Solovair is ugyanilyan ruganyos gumis erzes a taloa miatt,mint a Martens?

Figyelt kérdés

[link]


Itt olvastam,hogy a Solovair tartosabb. De nem irnak rola,mennyire kenyelmes puha a talpa.


Akik Martenst vagy Solovair cipot hordanak,irjanak,mennyire kenyelmes es melyik modelljuk van. Vizallosagra milyen? A Martens eleg jol birja. En hirtelen cseppentem bele ebbe a vilagba es Martens rajongo lettem,elegansan oltozkodom. :) Elotte nem tudtam,hogy vannak kosztunhoz kifejezetten viselheto cipoik,csizmaik.


Az oldal visszajelzeseiben sem irnak ilyesmirol.


Gondoltam rendelek az eredeti oldalrol,mert elegem van a hamisit vanyokbol a viszonteladoktol. Budapestre is leszallitjak? [link]


Ez az az oldal.



Nagyon koszonok minden segitseget es valaszt!



#kényelem #elegancia #Dr. Martens #Solovair #Igenyesseg #Vizallo cipok
2020. júl. 29. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Én most találkoztam angolokkal akiken solovair volt. Pontosan ugyanúgy néztek ki mint az én martensem, csak nem sárga volt a varrás, hanem fehér.

Én nemtudom, de a Martenst elhordták mindenféle szarnak pedig made in england volt rajtam nem a Vietnami.

Szóval Angliában és Amerikában nem olyan népszerű a martens mint Európában a solovairről nincs véleményem igazából nem is tudtam, hogy a martensnek létezik konkurenciája úgy kellett rakeresnem így láttam még ezt a kérdést is.

Ránézésre a solovair derby és a martens 1460 tök ugyanaz itt szerintem csak érzelmek dominálnak. Ami érthető ilyen fontos kérdésben mint a bakancs 🙂

2021. máj. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a valaszt. Azota lett meg egy martens cipom. Az is kenyelmes talpu.


Varom a tovabbi tapasztalatokat Martens viseloktol.


Amiota Martenst vettem,azota mar nem veszem fel a kenyelmetlen talpu cipoimet.


A Crocs az ,ami kenyelemben felveszi a versenyt,de ok nem az elegancia stilust kepviselik sajnos.

2021. máj. 4. 16:21
 3/5 anonim válasza:
100%
Eredetileg a Solovair gyártotta a Martenst, úgyhogy nem igazán lehet konkurenciáról beszélni. Sokak szerint stabilabb, tartósabb, mint a docs. Tudja esetleg valaki, magyarországon hol elhet solovairt venni/próbálni? :-)
2021. dec. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Én a steelem mellett egy solovairban gondolkozom.

találtam is egy oldalt:

[link]

Ez az oldal nagyon átverés?

Köszönöm aki válaszol:)

2023. márc. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rájöttem hogy kamu az oldal tehát igen:D
2023. márc. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!