Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 925-ös ezüst nyakláncnak...

925-ös ezüst nyakláncnak arany színe van. Mitől vagy hogy lehetséges ez? Igazi ezüst vajon?

Figyelt kérdés
2020. júl. 29. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Lehet, hogy jól becsaptak és arany.
2020. júl. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1 😂


El nem tudom képzelni milyen lehet az. Tudsz róla feltenni képet?

2020. júl. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pl. [link]
2020. júl. 30. 09:11
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezüstből van, de aranyozott a felülete. Szerintem nem érdemes aranyozott dolgokat venni, mert lekopik róla a bevonat és nagyon csúnya lesz. Akkor már vagy sima ezüstöt vagy aranyat jó venni.
2020. júl. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem aranyozott, hanem arany szín. Ha megnyitod is egy aramy színt látsz, mégsincs a kijelződ aranyból.
2020. júl. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, szerinted másképp hogy lesz arany színű az ezüst? Mert "sárga" ezüst nem létezik. Az aranyozott felület nem nagy szám. Attól még ezüst. Az aranyozott nem azt jelenti, hogy aranyból van az ékszer. Akkor azt írnák, hogy arany. Ez csak a felületén van egy minimális mennyiségű arannyal futtatva.
2020. júl. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15%
Tévedésben vagy. Egyáltalán nem feltétlenül szükséges ahhoz, hogy aranyszínt kapjunk, valamit arannyal - még ha nagyon vékony réteg is lenne - befuttatni. Rengeteg aranyszínű dolog van, akár műanyag is, elhiheted, nem valódi arannyal teszik ilyen színűvé. És én sehol nem állítottam olyat sem, hogy "aranyszínű" ezüsttel vonták be.
2020. júl. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7 Nemesfémet nem fognak műanyaggal bevonni. Attól, hogy az ezüst egy kisértékű nemesfém még nem alumínium, hogy műanyaggal vonják be, mint a kínai bóvlisnál a kacatokat. Tévedésbe itt egyedül te vagy, nem is értem minek kell ilyen hülyeségeket írkálnod a kérdezőnek.
2020. júl. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

sZERINTEM IS ARANYOZOTT EZÜST.éN ÉKSZERBOLTBAN VETTEM, IGAZ JÓ DRÁGÁN TRICOLOR LÁNCOT.(Bocsi most vettem észre a nagybetűt..)

Az ezüst lánc volt sárga, és roze gold arannyal befuttatva,és összefonva.

2020. szept. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!