Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fehér ruhában illik esküvőre...

Fehér ruhában illik esküvőre menni?

Figyelt kérdés
Szeptemberben esküvőre hívtak, és kaptam egy csinos, fehér egybe részes ruhát. De nem tudom, hogy illik-e felvenni.

2020. júl. 30. 12:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
36%

#9

Épp ezért írtam, hogy kérdezzen rá a menyasszonynál, hogy őt zavarná-e....

Amúgy nem tudom, én a magam részéről nem értem, miért lenne valaki idegenként egy esküvőn...

2020. júl. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is úgy tudtam, hogy illetlenség fehér ruhában megjelenni egy esküvőn (a menyasszonyon kívül), de nem egy esküvőn láttam vendégeket fehérben. Kicsit én is elgondolkodtam, hogy lehet ez, talán már nem olyan szigorúak a feltételek? Akitől kaptam a ruhát is mondta, hogy az esküvőre pont jó lesz nekem. De kissé én is elbizonytalanodtam. Amúgy elegáns, de egyszerű, szép ruha, de szerintem nem abban megyek. :)
2020. júl. 30. 17:15
 13/14 Sunshinedoll ***** válasza:
90%

Egy csomó ember magasról tojik a régi tradíciókra, hogy mit lehet meg mit nem, úgy jársz a legjobban, ha megkérdezed a pártól, hogy van-e olyan ruha/szín, amit el kellene kerülni.

Én mentem már fehérben is meg feketében is esküvőre, mert a párt nem érdekelte, így én örültem, mivel nem szeretem a színes cuccokat.

Voltam olyan esküvőn is, ahol a pár kifejezetten kérte, hogy mindenki pasztell/neutrális színekben menjen, hogy jól nézzen ki a csoport fotó.


Ha a párt nem bántod meg, akkor azt veszel fel, amit akarsz. Az ő esküvőjük, így őket kell megkérdezni erről.

2020. júl. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Sunshinedoll ***** válasza:
51%
Reagálva az egyik kommentre, hogy fehér ruhában össze lehet keverni a menyasszonyt: Meglepne, ha egy vendég nem jönne rá, ki a menyasszony, még ha nem is ismeri, tekintve, hogy az egész nap róla szól és ő van a középpontban :D
2020. júl. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!