Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az, hogy kereskedelm...

Miért van az, hogy kereskedelmi tévés és saját csatornás beszélgetőműsorokba egyre több férfi vendég jár be nyaranta rövidnadrágban?

Figyelt kérdés
Nem érzik, hogy égő így beülni a kamera elé? Az nem gond, hogy így megy az utcán, de vigyen magával szatyorban egy hosszúnadrágot, és az interjú idejére vegye fel! Miért ülnek be csupasz lábakkal a nézők elé? Odatolják a képünkbe a szőrös, rövidnadrágos lábaikat! Kíváncsi valaki a meztelen virgácsaikra? Marhára nem.

2020. aug. 1. 12:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

9.

Azért írtam vádlit, mert a kérdésben említett műsorok esetében kb annyi szokott látszani a nők és újabban a férfiak lábából is.

Nyílván egyik nem teste sem taszító azért mert különbözik egy picit a másikétól.

2020. aug. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
A 11-es megszólaló ugyancsak a harisnyás férfi őméltósága. Ő szívesen megmutatja a világnak konditeremben formált, simára borotvált lábait.
2020. aug. 2. 15:12
 13/15 anonim ***** válasza:

12.

Nem, nem vagyok a harisnyás férfi. Csak azért mert számomra nem undorító egyik nem teste sem, nem fogok hozzá hasonló internetes agrasszorrá válni, semmi bajom a térdig érő rövid nacit viselő srácokkal.


Speciel még csak férfi sem vagyok és nem szokásom térd fölé érő ruhadarabokat hordani. Az esetek 90%-ban hosszú szoknya van rajtam, a mostanában divatos shortokat messziről kerülöm, mert számomra kényelmetlenek.

És borotválni sem borotválom a lábamat mert felesleges.

2020. aug. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mellélőttél kismajom...😂

Az aggódásod is elárulta a kérdésedben, hogy jújj hogyan lehet egy férfi lábat megmutatni nyáron..? Fújjj!

Süljél meg mert te férfi vagy a nőknek meg az egyenjogúságuk mellé még több jár..

Te kis konzervatív férfigyűlölő!

Műtesd már át magadat ha ennyire frusztrál a férfi test!

2020. aug. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha ilyet látok, csak magamat okolom, hogy emberi gyarlóságom ilyen szenny nézésére késztetett, és gyorsan bezárom a videót, s igyekszem legközelebb nem megnyitni a felkínálkozó komolytalanságot.
2020. okt. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!