Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy hónapon belül két esküvő....

Egy hónapon belül két esküvő. Két olcsóbb ruhát vennétek vagy egy minőségibbet és mindkettőn ugyanabban lennétek? Más a társaság teljesen.

Figyelt kérdés
Egy hét különbséggel megyünk 2 esküvőre. Kinéztem egy ruhát már jó néhány hónapja, 30 ezer forint körüli az ára. Gyönyörű, régóta vágyom rá és minőségre, stílusra is olyan, hogy nagyon sok elegáns öltöztetet igénylő helyre feltudnám venni a jövőben. Viszont felmerült bennem, hogy talán jobb ötlet lenne 2 olcsóbb ruhát venni, hogy ne ugyanabban jelenjek meg. 30-tól többet nem szánok rá, ezt is csak arra a ruhára engedélyezném magamnak, mert nagyon régóta tetszik. Ti hogy döntenétek? Különböző ruha mindkét esküvőre, vagy drágább ruha de mindkét esküvőn azt viselnéd?

2020. júl. 19. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Ha eleve más társaság, akkor a jobb minöséget venném, legfeljebb más-más kiegészítökkel venném fel.
2020. júl. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Így van, 1#

Én is a drágábbat venném, fel lehet tuningolni azt is 🤗

2020. júl. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
A drágábbat.
2020. júl. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
+1 a drágábbra
2020. júl. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Én is inkább a drágábbat venném, ha ennyire tetszik. Mivel más a társaság, egyáltalán nem gáz, hogy egymás után ugyanazt veszed fel két esküvőre is.
2020. júl. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
1 db olcsóbbat vennék.🤷🏻‍♀️
2020. júl. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen a drágább? Ha jól kombinálható mással, akkor azt venném meg.
2020. júl. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!