Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz, ha randira nem öltözök...

Gáz, ha randira nem öltözök elegánsan?

Figyelt kérdés

Nem igazán érzem magam jól elegáns, nőies ruhákban, ezért nincsenek is olyan csinos ruháim. Szerintetek gáz lenne ha olyan szettben mennék, ami hétköznapi, de nem megviselt ruhadarabokból áll? Pl. fekete farmer+ egyszerű fehér póló, mustár színű csuklyás pulcsi? Valószínűleg csak veülünk valahova meginni valamit meg sétálgatunk.


21/L



2020. aug. 2. 23:34
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem amit leirtal ruhadarabok semmi gond azzal .. Teljesen megfelelo

oltozet beulesre vagy setara :)

2020. aug. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem lenne gáz szerintem. De függ a fiútól, attól hogy neki milyen a stílusa, a helyzettől stb. 21/f
2020. aug. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Leírásod alapján mintha magamról olvastam volna. 😊

Szerintem egyáltalán nem gáz. Én sem szeretem az olyan ruhákat. Lényeg, hogy önmagadat add, és úgy öltözz, amiben jól érzed magad. Mert ha jól érzed magad, azt észre fogja venni rajtad.

Ha igazán tetszel egy fiúnak, akkor nadrágban is tetszeni fogsz, nem csak szoknyában! 😊

2020. aug. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! 😊
2020. aug. 3. 00:06
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Attól függ, hova mentek randizni. Ha csak valahova sütizni, fagyizni, meginni valamit, beülni beszélgetni, jó ez.

Viszont, ha egy elegánsabb helyre, akkor illik megtisztelni azzal a másikat, hogy a helynek megfelelően öltözz. És ezzel tudja a srác, hogy veled meg lehet jelenni komolyabb, elegánsabb helyeken is.

Sajnos én jártam már úgy, hogy egy elegánsabb étterembe menve én kicsit csinosabban öltöztem, nem hétköznapiasan és a volt barátom meg farmer, póló kombóban. Nagyon kellemetlen volt a számomra, és bizony ez lehet oka annak, hogy inkább nem akar semmit.

2020. aug. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak beülünk valahova meginni valamit, utána meg sétálgatunk a városban
2020. aug. 3. 00:30
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem gáz, hosszabb távon úgysem tudnád megjátszani magad. Viszont nem értek egyet 3-assal abban, hogy akinek igazán tetszel, annak bármilyen ruhában tetszel. Számít a külső (fiatal korban különösen), és a legtöbb ember ízlésében vannak olyan ruhadarabok, amik akármilyen álompasi/álomnő megjelenését agyoncsapják.
2020. aug. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7,


Nem az van oda írva a #3-asban hogy "bármilyen ruha", hanem hogy nadrág! És azt sem írja sehol, hogy nem számít a külső. Nadrágban is lehet csinosan öltözni. És mint már legalább 2x említette a kérdező, nem elegáns étterembe mennek, csak sétálni és beülni valahova inni.

2020. aug. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
8 Jogos (nekem valamiért úgy jött le, hogy a kérdező alapból nem szeret csinosan öltözni, nadrággal sem).
2020. aug. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

nem gaz

egy ilyen randira ahol csak beultok valahova utana meg mentek setalni en se oltoznek elegansan:D

2020. aug. 3. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!