Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek összeillik ez a...

Szerintetek összeillik ez a két ruhadarab?

Figyelt kérdés

[link]

+

[link]


Konkrétan is érdekel, hogy ez a kettő megy-e, de általánosságban is, hogy egy hosszú, bő póló fazonú ruha alá fel lehet-e venni egy testre szoruló (fekete) rövidnacit.

Én 160 cm magas vagyok, valszeg szabadabban tudnék mozogni benne, mint a képen látható modell, de azért felvennék alája vmi nadrágot, hogy leülésnél ne kelljen takargassak semmit...



2020. aug. 4. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Ízlés dolga, de nekem a fekete túl erős. A felső ruházat színeiből választanék ki egyet kiegészítőnek.

Például a sárgát, vagy a barnát.

2020. aug. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
egyébként a nadrágot úgy hírdetik, hogy biciklis nadrág. ez azt jelentené, hogy bele van varrva a fenékrészhez a párna, vagy csak simán a szabása olyan, mint egy biciklis nadrágé?
2020. aug. 4. 08:57
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

tehát akkor formailag passzolnak.

azért vennék feketét, mert az minden más ilyen fazonú póló-ruhámhoz is menne...

2020. aug. 4. 08:57
 4/8 A kérdező kommentje:
egyébként inkább sportos a stílusom. nem venném fel ezt magassarkúval, hanem valamilyen sportos utcai cipővel.
2020. aug. 4. 09:02
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pizsamának tudnám csak elképzelni.
2020. aug. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
79%
Figyelj, ez a két darab, outfit nagyon jól néz ki. Szerintem vedd meg. Én is imádom az ilyen ruhákat.
2020. aug. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a póló szerintem is pizsama vagy hálóing funkciót lát el
2020. aug. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Most divat a biciklis nadrág, meg szerintem jó, hogy a színes-mintás oversized póló után ez sima fekete. Szóval szerintem igen, a mai divatba belefér, de a konzervatívabb ízlésűeknek már a ruha önmagában sok lesz.
2020. aug. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!