Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok mi a véleményetek...

Lányok mi a véleményetek erről a szettről? Egy sima hétköznapra felvennétek?

Figyelt kérdés
[link]

2020. aug. 7. 22:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem ezek a színek nem passzolnak össze és nem is az én stílusom. Egyedül a szoknya amit felvennék.
2020. aug. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
24%
Szia Kérdező! Szerintem teljesen rendben van az összeállításod! F
2020. aug. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
18%

Engem lepontoztatok, bár stylist végzettségem van és tanultam színelméletet, de hogy ennyi szín sok legyen a magyaroknak? Ez durva.


(Nem úgy, mint magyar emberek, jaj de rosszak, hanem ez a magyar visszafogottság, csak fekete-fehérrel, stb.)


Szerintem a bézstől lesz nénis, a többi szín simán megy. A cherry red - light blue kombó pedig népszerű.


[link]

2020. aug. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a felső nagyon nem passzol a szoknyához, a három szín együtt sem túl esztétikus. Ha a felső mondjuk középzöld lenne, a szandál és az óra pedig sötétbarna, akkor jól is nézhetne ki. Bár úgy sem lenne az én stílusom
2020. aug. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
38%
Nagyon nem a stílusom, én a lila és fekete párti vagyok, de amúgy egy csinos hétköznapi szett, bátran vedd fel :)
2020. aug. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
48%
A cipo nelkul
2020. aug. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

A felső türkiz színű, nem light blue, szerintem megy ehhez a világosbarna bézshez (pl tenger, homok) a bordó/cseresznye meg nem tudom, csak tetszik hozzá.

Én mindenkit fel pontoztam, aki hozzászólt, nem tudom ki az, aki szeret ennyire lepontozgatni.

2020. aug. 9. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!