Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vélemény Rockpincéről és...

Vélemény Rockpincéről és rockstore-ról?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni onnan pólókat és kitűzőket a táskámra.

2020. aug. 8. 03:03
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
A Rockstore-t nem ismerem, de a Rockpincében általánosságba véve elég alja minőségű cuccok vannak. Talán még pólóval nem foghatsz nagyon mellé, de volt ismerősöm, aki kitűzőt vett, és elég hamar szét is esett neki.
2020. aug. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Rendeltem már Rockpincéről. Mindig meg voltam elégedve. A másik oldalt nem ismerem.

Persze, márkafüggő minden. Vannak magas minőségű és “legalja” szintű portékáik is, mint bármelyik üzletnek.

Punk Rave cuccokat rendeltem, igaz, nem volt olcsó, de garantáltan eredeti, erős varrásokkal, a legjobb minőségű anyagokkal.

Az egyetlen hátrány, hogy nincs minden készleten nekik, így van, hogy több hetet kell rá várni.

2020. aug. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

A rockpincében szerintem nem jó az ár-érték arány, a mintás pólókat ilyen fruit of the loom pólókra nyomják, amiknek én nem igazán szeretem az anyagát, és a minták sem az anyagba vannak nyomva, hanem ilyen lekopósan. De vannak márkás cuccok is, néha egy-egy banda saját merche is előfordul, vannak martens bakik is, de szerintem érdemes személyesen oda menni, hogy meg tudd nézni a cuccot, mert rendelve elég lutri.


Rockstoret nem ismerem.


A metalshop amúgy elég jó szerintem, ott is érdemes nézelődni. Bár az is kicsit túl van árazva.

2020. aug. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat😄


3.

Metalshopot ismerem már rendeltem onnan egy pólót régebben.

Sajnos személyesen nem tudok elmenni mert nagyon messze vannak tőlem:/

2020. aug. 8. 15:39
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Rockpince csak addig jó míg nem akarsz garanciáztatni vagy vissza vinni valamit. Én mikor visszavittem valamit éppen csak el nem küldtek az anyámba meg elkezdett csapkodni az asztalon és flegmázni. Arról nem beszélve hogy a fogyasztóvédelmet hírből sem ismerik mihez lenne joga egy vevőnek. Szóval pólókat, nyakláncokat és ilyesmiket nyugodtan vehetsz onnan de drágább dolgokat inkább a hivatalos márkaoldalról rendelj.

Metalshop az nagyon durván túl van árazva nem ajánlom. Esetleg még a Shark n Roll-t tudom ajánlani vagy a Headbangert

2020. aug. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Anno 5 éve vettem bandás pólót és még mindig hibátlan állapotba van. Nem kopott ki :)
2020. aug. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!