Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért lett újra nagy divat a...

Miért lett újra nagy divat a tangás fürdőruha?

Figyelt kérdés
2020. aug. 10. 17:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
17%

Mindig is divat volt, viszont a sok narancsbőrös, elhízott, formátlan csajon/nőn irtó gáz ez a fürdőruha.

Nagyon keveseknek áll csak jól. Akiknek kicsi kerek, vagy izmos kerek popsija van, egyedül nekik áll csak jól.

Az elmúlt 3 nap strandon voltam, és rengeteg lányon és nőn láttam ilyet, de 80%-ukok véleményen szerint szörnyű volt.

Akinek nincs meg hozzá az alakja, az minek vesz fel ilyet? Ja, mert neki tetszik? Csak neki meg nincs reális önképe és így kínos szituba hozza saját magát és így gáz, hogy mutogatja magát, miközben nem neki való ez az öltözék. Köznevetség tárgyává válik.


(Nő vagyok, foglalkozom magammal, sportolok, szép, kerek izmos popsim van, ennek ellenére nem tangás a fürdő ruhám.)

2020. aug. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
21%
Hogy csapnék rá arra a szép, kerek izmos popsidra, utolsó...
2020. aug. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem másokkal kellene foglalkozni. A pasik a térdig érő fürdőgatyákkal, majd a hófehér comb,lebarnult láb és felsőtest elég viccesek tudnak lenni. Mindenki azt visel amit akar, a farkatokon meg tanuljatok meg uralkodni!
2020. aug. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
50%

mert jól érzik bennünk magukat? 2020 van, és néhányotok még mindig azzal van elfoglalva, hogy más milyen ruhát hord? nem értem miért ez alapján kell megítélni valakit, vagy egyáltalán miért ezzel kell foglalkozni, amikor sokkal égetőbb problémák is vannak a világban.

nyilván azért vette fel, mert neki tetszik, nem azért mert nem. ezután pedig nem kéne belekötni, téged se fog nyilván leszólni senki, ha olyan ruhát húzol amiben te jól érzed magad.

2020. aug. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
38%
14,na persze, engem már többször anyáztak, meg ócsáróltak mert azt vettem fel ami tetszett, amiben jól éreztem magam!
2020. aug. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
81%

#14

Munkahelyre már én is vettem fel olyan ruhát, ami kiverte a biztosítékot, pedig nem is volt annyira extrém. Pedig azért vettem fel, mert nekem tetszett.

2020. aug. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
41%
Mert kényelmes és szép.
2020. aug. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
37%

Mert az ízléstelenség nem ismer határokat.

De szerencsére még maradt erkölcs sok emberben.

2020. aug. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!