Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha 14 éves léttemre egyedül...

Ha 14 éves léttemre egyedül mennék melltartót vásárólni az gázos lenne?

Figyelt kérdés
mármint te mit gondolnál rólam? meg hogy kinéznének?
2010. aug. 4. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért? A későbbiekben lógó mell az nem gázos?

Teljesen természetes, nő vagy, nőnek a melleid, szükséged van rá. Ennyi. Kész. A jobb üzletekben az eladónők kedvesek, aranyosak, pont azért vannak ott, hogy segítsenek megtalálni a tökéletes fehérneműt.

Nem kell ebből világdrámát csinálni. :)

2010. aug. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem. Én is mindig egyedül megyek. Így könnyebb a cuccokra koncentrálni és a saját tempómban haladok.
2010. aug. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerinted ők honnan tudják h hány éves vagy?? -.-'
2010. aug. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz :D Nyugi. Most mész gondolom egyedül, azért kérdezed ezt :D Semmi baj. Nem tudják hány éves vagy és neked is kell melltartó nem csak a nálad idősebbeknek. Én is egyedül szoktam :) Nem siettet senki így.
2010. aug. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért, kivel mennél? Hímneműekre ilyen dolgok nem tartoznak, tehát öcsi, bátyus, apuci, pasi kizárva. És az sem túl "menő", ha 14 évesen anyukáddal veteted a fehérneműidet. Maradsz te magad.
2010. aug. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
melltartóvásárláshelyettböngészdanyelvtankönyvet.puszi
2010. aug. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó! Te meg tanuld meg mi az a szőköz! xD



Egyébként nem gáz:)

2010. aug. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

nem gáz. meg az egyik válaszolónak: szerintem anyukával sem gáz.. én 17 évesen imádok anyummal vásárolni, mert ő tudja a legjobban, hogy mi áll jól nekem és őszintén el is mondja. egy barátnő nem minden esetben közli, hogy "hát ebben jó a nagy feneked..." : )

de egyedül is ugyanúgy normális fehérneműt vásárolni, ahogy minden mást is..

2010. aug. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én (is) 14 évesen vettem először melltartót, egyedül. :( Eléggé cikinek éreztem... Azóta egyszer voltam anyummal, de a többi alkalommal megint egyedül mentem. Már nem érzem magam annyira kellemetlenül, nem is kell!

Rájöttem, hogy nincs min izgulni, a te dolgod, hogy mit veszel... :)

16/L

2010. aug. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!