Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem merek elmenni push-up...

Nem merek elmenni push-up melltartót venni boltba. Hol tudnék rendelni, ahol részletesen leírnak minden információt?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm.
2020. aug. 12. 17:13
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm:)
2020. aug. 12. 19:25
 12/19 A kérdező kommentje:
És azt tudjátok, hogy mikor vannak legkevesebben a kínaiban? Délelőtt, dél körül vagy délután-estefelé?
2020. aug. 12. 19:26
 13/19 anonim ***** válasza:
76%

El menjek veled:)

Ezért árulják hogy vegyek, nem fognak kinézni onnan téged, ne aggódj.

2020. aug. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha inline rendeled nem biztos hogy jó lesz rad.
2020. aug. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen próbálj! Nekem volt olyan melltartó, amiben minimális push up volt, mégis, mikor felpróbáltam majd megfulladtam, annyira nem bírtam levegőt venni. Alapesetben is érdemes megpróbálni ezeket is, mert lehet, hogy ami tetszik online, az felpróbálva nem mutat olyan jól, eláll, stb...

Gondolom hétköznap délelőttönként sehol nincs nagy pörgés, de nyugi, senki se azt fogja kémlelni, hogy milyen melltartót akasztasz le/veszel meg. Figyeld meg, le se sz.rják, mert természetes, hogy kell, így veszik az emberek.

2020. aug. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Oké, rendben, köszönöm:)

Igazatok van:)

2020. aug. 13. 07:45
 17/19 anonim ***** válasza:

Mivel push-uposat szeretnél, így gondolom közepes-kis mellekkel rendelkezel, azokra ninden nagyobb ruhaboltban lehet kapni melltartót. Bemész a H&M-be például és minden színben és formában van, elég olcsón, és a kutya nem nézi, hogy te mit veszel, akkora a pörgés, hogy arra se emlékeznek mit ettek reggelire, nem hogy arra, hogy te mit vettél.


Egy volt H&M-es dolgozó

2020. aug. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
70A-B körül vagyok.
2020. aug. 13. 11:30
 19/19 anonim ***** válasza:
Az én méretemben, ami nem tudom mekkora már, mert van olyan 75A-s melltartóm, ami nagy rám kosárban(széltében tökéletesek általában). Ekkorában meg nehéz olyat találni, ami nem push-up :D Ne érezd cikinek, én néha meg is kérdezem az eladótól, ha nem találok. Ha mondja, hogy nem is tartanak olyat, már fordulok is ki a boltból legalább... :D
2020. aug. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!