Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak! Szerintetek így...

Férfiak! Szerintetek így csinosak a nők? Vagy ez már kezd masculino lenni?

Figyelt kérdés

[link]

Esetleg mellé egy fehér blúz?


Nekem néha nagyon ezt a benyomást nyújtja. Nem érzem, hogy rajtam annyira nőiesen állna.


Szerintetek? :)



2020. aug. 16. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez egy semleges darab, csak megszoktuk hogy a női ruhák mindig olyan rafináltak, meg itt-ott engedik látni a "dolgokat". Golfozáshoz nehogy mást vegyél fel!
2020. aug. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%

Nőként szerintem ez nagyon nem a nőies kategória. Hacsak nincsenek nagyon szép vonalaid.

De persze golfozni jó lesz.

2020. aug. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Ha valóban ilyen keskeny a dereka ennek a felsőnek, akkor pont, hogy jól ki tudja hangsúlyozni a nőies alakot.
2020. aug. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha egészében nézem a modellen a teljes szerelést, nem az első dolog, ami a nőies szóról az eszembe jutna, de még messze nagyon messze áll attól, hogy túl férfiasnak gondoljam.
2020. aug. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Elégge búzás, már a kék szín sem nőies, a fazon meg egyáltalán nem vonzó, fehér blúzzal meg taszító.
2020. aug. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!