Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ki hord innen közülete...

Lányok, ki hord innen közületek gyakran oversize pólókat, pulcsikat? Miért szeretitek ezt a stílust?

Figyelt kérdés

2020. aug. 20. 21:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%

Én szoktam hordani. Nem vagyok, az a takargatós tipús, sőt szeretem a passzos rövidebb felsőket is, de ezek is nagyon jól néznek ki. Azért hordok ilyeneket, mert nagyon jól néz ki egy rövid nadrággal (ami ugye nem látszik) meg egy jordannal vagy air force-al. Nekem ez a kedvenc kombóm. A pulcsikat meg általában leginx-el hordom. Meg sokszor csak azért van rajtam nagy pulcsi, mert elkérem a barátomtól az ő pulcsiját és az ugye nagy rám (az amúgy olyan cuki...). De sokan csak Billie Eilish miatt hordanak oversize cuccokat.

Amúgy itt van pár ilyen szett:

[link]

[link]

[link]

[link]

2020. aug. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Jeleen. Mert kényelmesek 😊😊
2020. aug. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Vannak lányok, akik csak azért, mert kényelmes, és e miatt ezt részesítik előnyben, viszont vannak olyanok is, akik kifejezetten kellemetlenül érzik magukat passzos, tapadós felsőkben. Ezzel szemben egy bő ruha sokkal jobban meg tudja adni azt a komfortérzetet, amit egy crop top, vagy egy egyszerű szűk felső. Naciknál ugyan ez.

Meg amúgy valóban nagy divat lett Billi Eilish feltörése óta, így a fast fashion boltokban is jelentősen megnőtt az ilyesfajta termékek száma, és valakinek kifejezetten tetszenek szerintem.

2020. aug. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
5%

A melegek közt elterjedt, én hetero vagyok így a szűk szabásra szavazok.

Nekem a lógó rongyok nem jönnek be.


L

2020. aug. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem vagyok meleg :D De hordok ilyet, már akkor is ilyenben jártam, mielőtt elterjedt, gyerekkoromban is hordtam bő pulcsikat és pólókat. Kényelmes, mert nem szeretem a feszülős ruhákat.
2020. aug. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Engem egyszerűen zavar, ha rám tapad a póló és kényelmesen érzem magam.

Meg valahogy úgy érzem, ez az én stílusom ( ezt nem igazán tudom elmagyarázni😅).

2020. aug. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2020. aug. 23. 20:13
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Én inkább az oversize pulcsikat hordom télen, ősszel mert meleg és kényelmes. Oversize pólót meg nem igazán talaltam ami nem úgy nézne ki mintha valami nagy darab emberről rángatta volna le. Viszont remélem majd találok. Szeretek elegánsan öltözködni de szeretem ezt a stílust is.
2020. szept. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, mert kényelmes, ápol és eltakar :)
2020. szept. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
4/9 a "lógó rongyaival" azóta törölve van. Nyilván rájött, hogy a "lógó rongyok" csak kényelmes, jó cuccok, míg a tapadós, curvás felsők c**ányosak és ocsmányak. Majd felvette büdös kardigánját, melyet 98 évesen elhunyt ükanyja pókhálós ládájában talált és iszonyat jól érzi magát benne a kis szerencsétlen.
2021. febr. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!