Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az nagyon ciki ha fekete...

Az nagyon ciki ha fekete szandálhoz fehér taskát veszek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha a ruhád is fekete-fehér akkor passzol.
2010. aug. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
neked még sosem mondták hogy a feketéhez és a fehérhez minden jó?:) Persze hogy okés.Piros is lehet a ruhád, akkor is a fekete és a fehér örök !
2010. aug. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de mondjuk ha feher tophoz viragos szoknyat veszek fel akkro is jo hozza a fekete szandi es a feher taska??
2010. aug. 5. 15:15
 4/10 anonim ***** válasza:
persze, hisz a topp fehér ahhoz megy a táska, a szandál fekete mindig csinos és nőies, a szoknya meg megy a felsőhöz is, táskához ismert mind egyszínű és nem mindegyik virágos:)2. voltam:)
2010. aug. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Valami fekete kiegészítőt még magamra biggyesztenék ez esetben,hogy egyensúlyban legyenek.
2010. aug. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
jo hozzá a fehér táska is és a fekete szandál is. Bár én személyszerint gyűlölöm a fehér táskákat. Így én biztos nem venném fel vele, de nem rólam van szó, így nyugodtan felveheted:)
2010. aug. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
én úgy tudom, hogy az övnek, a táskának és a cipőnek mindig azonos szinűnek kell lennie...
2010. aug. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

utolso: ettol felek en is. :/ de ha ugy vesszuk nem vehetek ezerszinu cipot meg taskat..

amugy az en fehet taskamat te is felvenned.. olyan szep :)

2010. aug. 5. 15:56
 9/10 anonim ***** válasza:
nem muszáj egyszínűnek lennie mindnek max a táska menjen az övhöz vagy a cipőhöz!De különben is ha jól néz ki mért foglalkozol avval másnak hogy tetszik?
2010. aug. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
csak kértem véleményeket, mert ha nekem vmi tetszik az úgy lesz.. az én stilusom én alakítom, másoknak abba nincs beleszolasuk :P
2010. aug. 5. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!