Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehetne indie/soft stílusom?

Hogy lehetne indie/soft stílusom?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kis stílust “fel venni” mivel állandóan “csak úgy” ruhákat veszek fel



Ez a két stílus jön be nekem és ezt szeretném kicsit keverni:)


Honnan tudnék ilyen ruhákat venni amiből össze tudok rakni egy szettet?H&M?



2020. aug. 26. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy nem a kérdésre válaszolok, de fontosnak tartom elmondani, hogy nem baj ha "csak úgy" öltözködsz így vagy egyedi.


Én sem viselek tartozok egyik stílusba sem mégis van egy csomó olyan barátom aki szerint jó stílusom van, jól öltözlödöm.


Nem azon fog múlni, hogy tartozol-e valamelyik kategóriába hanem, hoggy van- e ízlésed.


Azoknak van szüksége ezekre az előre meghatározott dolgokra akiknek nincs stílusérzékük, vagy nem merik felvállani azt.


Nem akarok semmi negatívumot mondani senkire, én csak az átlagról beszélek. Vannak akik akkor is úgy öltöznének ha nem volna trend.


De ha úgy érzed neked tetszik ez a stílus és szeretnéd felvenni akkor a te szíved joga.


Kicsit a kérdésre is válaszolva: Nézz körbe a boltok online kínálatában így tudod hova érdemes menni.

2020. aug. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A Brandy Melville-ben rengeteg ilyen stílusú ruha van:)
2020. szept. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem is ,,ilyen” stílusom van,bár valamilyen hasonló kérdésnél azt olvastam,hogy mi csak ,,divatmániás tömeg fruzskák” vagyunk...

Szerintem nem feltétlenül,attól,hogy kategorizáljuk magunkat különböző ,,trendi” stílusokba.

Nos szerintem a New Yorkerben vannak nagyon jó színes felsők,amihez egy ilyen fux szerű lánc,vagy lakatos nyaklánc nagyon jól tud menni.

H&M-ben nagyon jó kiegészítők vannak,de turikban is lehet találni egy-két kincset. Meg szerintem nem attól függ,hogy hol veszed a ruhát hanem,hogy milyen kiegészítőkkel dobod fel. :D

2020. dec. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Shein, én is ott veszem
2021. jún. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!