Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nők! Öltözködésben...

Lányok, nők! Öltözködésben nektek teljesen lányos, vagy inkább kicsit lazább, fiúsabb stílusotok van?

Figyelt kérdés

Amennyiben a lazább, fiúsabb stílust preferáljátok, akkor milyen típusú ruhadarabokat értetek alatta?

Ha a korotokat is odaírjátok, megköszönöm :)



2020. aug. 20. 20:51
A kérdező szavazást indított:
Lányos
Fiús
Vegyes
58 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
18%

Lány vagyok és hetero, nem fogok melegnek öltözni ezért csajos szűk ruháim vannak.


23.L

2020. aug. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Én kánikulában inkább lenge ruhát, szoknyát hordok, hidegben inkább "fiús" nadrágot, bakancsot.
2020. aug. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Konkrétan fiús. Sok férfiruhám van. Nem vagyok leszbikus.
2020. aug. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%

Molett vagyok, inkább fiús, leginkább fekete póló, fekete pulcsi (általában kapucnis), és hozzá nagyon szeretem a térdnadrágokat, pl. ilyeneket, cipővel vagy bakanccsal:

[link]

[link]

[link]

[link]


Hosszú gatyám csak 2-3 db van, mert azt kb. csak akkor hordok, ha mínuszok vannak, ahogy kabátot is.


19/L, hetero

2020. szept. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!