Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Quazi kamu cipőmárka lenne?...

A Quazi kamu cipőmárka lenne? Vagy a Bullboxer? Teljesen kész vagyok.

Figyelt kérdés

Ez beszarás! Ilyet még nem láttam. Gyakorlatilag ugyanaz a cipő két márkanév alatt.


Bullboxer:


[link]


Quazi:


[link]


A Bullboxernek van hivatalos oldala. A Quazinak nem találtam meg. Mondjuk az utóbbi neve sokatmondó... De az egészet nem értem... Ilyesmi lehetséges?



2020. aug. 26. 21:50
 1/1 anonim válasza:

Szia! Én is most fedeztem fel ugyanezt a problemát. Laikus vagyok, de úgy tudom elképzelni, hogy a bullboxer az eredeti, tőlük származhat a design, és talán a CCC terjeszkedésével együtt kreált Quazi márka licenszelhetett össze egy rakat cipőt, amivel teremthetnek egyfajta kínálatot. De ahogy a fotókat elnézem, a markajelzéseket leszámítva ugyanaz lehet.

Ugyanez fehérben van nekem bullboxer verzióban, ha esetleg nem tudnék szerezni a méretemben, 21 helyett 15-ért nem tűnne rossz vételnek a quazi, nem túl feltűnő, egy próbát megér.

De, amit leírtam, mind csak feltételezés, bar válaszolna valaki, aki képben van.

2020. dec. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!