Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Strandon meddig (hány éves...

Strandon meddig (hány éves korig) lehet egy kislány csak egy bikinialsóban, felső nélkül csak bugyiban?

Figyelt kérdés
Gyakran látok más lányokat félmeztelen, amikor már van egy picike mellük is. Normális ez náluk?

2020. aug. 30. 16:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
És az normális, hogy te ezt figyelgeted?
2020. aug. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
A bikinifelső felnőtteknek sem kötelező.
2020. aug. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
43%

hát én nemrég láttam egy olyan kislányt akinek nőtt és nem volt rajta felső.Nem volt túl kellemes látvány..

Mondjuk én alapból annyira szégyenlős voltam hogy már 5-6 évesen sem mentem nélküle strandra :D

2020. aug. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Több helyen vitát keltett, hogy kell vagy nem, ha nincs mit eltakarni. Ezért kérdeztem. De ha már itt tartunk, láttam 7-8 évest tangában strandolni. Na de 3-as, miért nem volt kellemes látvány?
2020. aug. 30. 20:00
 5/19 anonim ***** válasza:
52%
Részletezzem?
2020. aug. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igen, ha lehet. Ezért tettem fel a kérdést, kinek mi a véleménye, tapasztalata.
2020. aug. 30. 20:21
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem 10 év alatt ha nincs cicije és komfortos neki így, akkor hagy legyen nélküle. Az ő döntése.


Azok a beteg fąszok akik szexualizálják a gyerekeket, ìgy is úgyis fogják, ha van sapka ha nincs...

Ez nem a """""szexi""""" gyerekek hibája hanem a pedók problémája.


Egy 7-10 év alatti gyerek amúgy is könnyen beleakad játék közben, jobban félnék tőle hogy a nyaka köré tekeredik.

2020. aug. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem most történt! Kb.a múlt század 70-es éveiben,amikor még normálisabbak voltak az emberek és nem volt ennyi paranoiás.Strandoltunk a pécsi Hullám Fürdőben.Minden hétvégén kint voltam,sokat napoztunk is.Rendszeresen volt ott egy kislány,kb.11-12 évesnek néztem,aki csak bikini alsóban volt.Nyúlánk kislány volt,kis helyeske semmi mellekkel.Nem volt szégyenlős.Megszoktuk.Senki meg sem nézte.Szépen barnult a napon.Hát,akkor ilyen világ volt.Pedig abban az időben is voltak pedofilok.
2020. aug. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
57%

Aki ezt figyeli az szerint beteg, tudod van az a betegség...

Biztos tudod, hiszen ezt nézed...

Nem baj, majd elkap egy szülő!

2020. aug. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%
9#.-es.Te biztosan csukott szemmel közlekedsz.Talán te vagy a beteg! Nem bámultam,csak megállapítottam valamit és válaszoltam a kérdezőnek.
2020. aug. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!