Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyetemen elvárják hogy...

Egyetemen elvárják hogy elegánsabban öltözzenek a diákok?

Figyelt kérdés
Ti miben szoktatok menni ugy általában ? Főleg fiuk válasza érdekel.

2020. szept. 5. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. szept. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Letojjak. Nalunk volt aki mackoban jart.
2020. szept. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, lány vagyok :D Egyáltalán nem várják el, sima hétköznapi ruhákban jár mindenki. Valaki kicsit lazább, valaki kicsit csinosabb, de senki sem öltözik ki kimondottan és nem is kell. Farmer+póló a legáltalánosabb, de valaki tényleg melegítőben is bejön, sőt láttam már diákot pizsamában is :D Nálunk vizsgán sem jellemző, a tanárok sem szoktak kiöltözni egyáltalán.
2020. szept. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, mindenki abban jár, amiben szeretne. Az átlag a farmer pólóval, pulcsival. Páran kicsit elegánsabban öltöznek, de ez nem gyakori. Egyedül államvizsgára meg védésre kellett kiöltözni, a többi senkit se érdekel.
2020. szept. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
98%
Mindenki abban jár, amiben szeretne. Én mondjuk fenn szoktam akadni oktatóként mikor a hallgatók mackóban, szakadt farmerban, pizsamában vagy nyáron ruhaként eladott kb fehérneműben jönnek órára, de szóvá nem teszem nekik. Rendben, hogy még iskolásnak tekintik magukat, de az ember azt hinné, azért egy felsőoktatási intézményt felnőttként már csak megtisztelnek annyira, hogy rendezetten jelennek meg. A többségnek azért sikerül szerencsére.
2020. szept. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem. Én társadalomtudományi karra jártam, ott a tanárok nagyrésze is kinyúlt pulcsiban, farmerban, meg kínais tornacipőben nyomta.

Egy ismerősöm a jogi karra járt, ő azt mondta, náluk azért elegánsabban jártak a diákok.

2020. szept. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!