Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A 23 fokban mit vegyek fel?Nyá...

A 23 fokban mit vegyek fel?Nyárias vagy inkább őszies ruházatot?

Figyelt kérdés
Mos volt nyár de már el is felejtettem sajnos hogy ijenkor mennyire van meleg.Ti vennétek fel hosszú nadrágot,hosszú ujjút,vagy inkább elég a halászgatya meg a póló?
2020. szept. 6. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Hosszu nadragot es sima polot veszek fel ilyenkor.
2020. szept. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Nyáriast, rövidnadrág, rövidujjú.

Napközbeni tartós 20 fok alatt hosszúujjú és rövidnadrág, hosszúnadrágot csak kb. 15 fok alatt. Sokan a gyerekeket is már beöltöztetik ilyenkor, nálunk ők is ugyanígy öltöznek.

2020. szept. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt negatívként írtad hogy beöltöztetik őket ?Én 20 fok alatt már jobban felöltözök ha plusz kiskabátot nem is veszek fel de hosszú ujjú ,hosszú gatya vagy szoknyához harisnya biztos van rajtam.Te nem fagysz úgy meg?
2020. szept. 6. 13:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem az a megfigyelésem, hogy őszi 23 fokban a magyar időjáráshoz szokott emberek többsége őszre öltözve érzi magát komfortosan.

Míg nyáron a 23 fok, az fülledt, párás időben jellemző (ami alapból magasabb hőérzetet és csekély éjszakai lehűlést jelent), ilyenkor a 23 inkább száraz időben fordul elő, estefelé a levegő gyorsan hűl, a hajnal csípős, a délelőtt hűvös, a napfény pedig már nem olyan erős.

2020. szept. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#3 Nem fagyok meg, egyikünk sem egy fázós típus :) Igen, kicsit negatívként értettem, mivel már ezen a héten is láttam, hogy volt, aki már kabátba öltöztette, mindenféle átmenet nélkül. (Igaz, kedden viszonylag hűvös volt.) Nem tudom, mi soha nem öltöztettük túl a gyerekeket sem, általában rájuk bíztuk, ahogyan érzik. Ezért is mondtam, hogy nálunk október végéig biztos nem kerül a szekrénybe a rövidnadrág. (Bár tudom, ez már kicsit a másik véglet)
2020. szept. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Rövidgatya + póló. Reggel pulcsival.

Ez még szinte nyár. (Nekem)


F

2020. szept. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rövidnadrág és póló
2020. szept. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!