Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel ha duci vagyok...

Mit vegyek fel ha duci vagyok és alacsony? (157cm/70kg)

Figyelt kérdés
Gyönyörű arcom van:D Na jó nem vagyok ronda inkább azt mondom, natúr sminkkel szoktam még elfedni a hibákat, kiemelni a szebb részeit az arcomnak. Azt mondom az rendben van. Duci vagyok, nagy mellek, nagy kerek fenék, izommal karöltve. De valamiért masszívnak nézek ki. Vastag a combom, lapos a hasam. Hogyan öltözködjek? Mi az a ruhadarab, cipő amit kerüljek? 20/L

2020. febr. 28. 08:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%

"Mi az a ruhadarab, cipő amit kerüljek?"

Minden, ami kiadja az alakodat, ráfeszül a testedre.

Célszerű bő ruhákat, pólókat és lapos talpú cipőket viselni.


Mit sportolsz, megkérdezhetem?

2020. febr. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
54%
Lapos has, csupa izom :DD ne etesd magad ilyen baromsagokkal, nezu szembe a valosaggal. Dagadt vagy.
2020. febr. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
36%

20 éves létedre inkább azon kéne agyalnod, hogy mit mozogj és sportolj, hogy ne legyél kövér, és nem azon, hogy takargasd a kilóidat!


Amit előttem írtak... a feszülőset valóban kerüld, az nagyon primitív... De a túl bő ruhák is nevetségesek! Attól még nem leszel karcsúbb, ha lepedőket hordasz! Még ha béna alakjuk is van, tudnak az ilyen kis gombócok is csinosak lenni, csak nagyon kevesen tudják, hol a határ. Legtöbben ott rontják el, hogy azt hiszik jól mutat a nagy bögyük, és irtó kivágott nyakú felsőket hordanak, az is szörnyű közönséges.


De egy zárt nyakú akár blúz, akár póló, pulcsi, ami alakra szabott és kicsivel bővebb a testnél, nem tapad rá, de követi a test vonalát, hozzá egy egyenes szabású szoknya, ami szintén nem feszül, az jól tud mutatni gombócon is. És még egy, a szoknya ne legyen hosszabb térdig érőnél, inkább éppen térd felett végződjön. A hosszú nem néz ki jól rajtuk és a mini sem. A nadrág kevésbé áll jól nekik, mint a szoknya.

2020. febr. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
32%

ui.: most jut eszembe, hogy a fekete szín vékonyít


Egyébként ezért is kérdeztem, hogy mit sportolsz, mivel nem lehet 20 kg izom rajtad, mivel kb 20 kg felesleg van rajtad, ha csak a számokat nézzük.

2020. febr. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
15%
Én is kb. ennyi vagyok és nem vagyok kövér. 😂 Amikor 160 cm 60 kg voltam akkor voltam vékony, sportos, most feljött 10 kg sajnos, de ez normál testalkat, a kövértől azért messze van.
2020. febr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
30%

#5

És te mit sportolsz, hogy ehhez a magassághoz 60 kg-san vékony voltál?


" most feljött 10 kg sajnos, de ez normál testalkat, a kövértől azért messze van."

Tévedsz, ez már nem a normál testalkat, mikor 20 kg felesleg van rajtad ehhez a magassághoz!


Én 159 centi vagyok, 47 kg, vékony, enyhén izmos. 70 kg-san azért az elég durva lenne, tiszta zsíros lenne az ember, lötyögne rajta minden.


Egy 160 centis nőnek az ideális súlya az maximum a 60 kg, fölötte már gáz, és kövérnek számít.

2020. febr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom itt egyesek miről beszélnek, nem írtam hogy vékony vagyok. Nagy KEREK fenekem, formás nagy melleim vannak. Lapos hasam van, vékony derekam. A combom vastag,de van rajta izom. Fekve nyomok 90 kilót. Nagyon sokat dolgozom, fizikai munkát végzek, plusz edzőterembe járok. Akinek kell kép annak küldhetek privátba. De jobb lenne ha inkább válaszolnátok. Köszi
2020. febr. 28. 12:49
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok se Rubint Réka alkatú, se valami 200 kilós. 70 kiló vagyok, csonttal, zsírral, vízzel, izommal, salakanyaggal :D De itt olyan emberek írnak úgy néz ki akik tökéletesek :D
2020. febr. 28. 12:55
 9/20 anonim ***** válasza:
A fekvennyomok 90-et es a "fekve nyomok 90-et" kozott hatalmas kulonbseg van, remelem erzed :DD ezert fontos a helyesiras.
2020. febr. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
69%

Hát csinos nagyon sehogy sem lehetsz szerintem, ha szép is az arcod, ne haraudj :s


töpszli vagy, biztos kis tacskó lábad van és kövér combod. A hasad sem lapos szerintem ennyi kilóval. Nagyon előnytelen alkat, talán a magasderekú, nem túl szoros farmer és valami lazább felsó jó lenne. Magassarkú....

2020. febr. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!