Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi az átlagos kosárméret?...

Mi az átlagos kosárméret? Nektek milyen van, és kaptok magatokra szép fehérneműt?

Figyelt kérdés

Csak én érzem úgy, hogy az a A-B-C-D-DD kosár nem megfelelő a nők egy jó részének?


A legtöbb D-től nagyobb olyan csúnya is. Szerintetek lenne igény szebb nagy méretekre is?



2020. szept. 7. 17:19
A kérdező szavazást indított:
AA vagy A
B
C
D -DD
E
F
G-GG
H
I
J vagy afölött
49 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:

Mi a kedvenc fehérnemű márkád?

Nekem a Freya és a Curvy Kate de mindkettő drága 😣

2020. szept. 7. 17:20
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Megteszi nekem a kínai is xD

Amúgy az F&F-et veszem leginkább, de szülinapomra Tezenis melltartót kaptam egyik barátnőmtől.

De jók a Bonprix és a Lemila termékek is.

Amúgy 75C mellem van.


17L

2020. szept. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

De most miről szavazunk, hogy mi az átlagos, vagy mi a saját méretünk? :)


Egyébként abszolút egyetértek! Nagyon sokan hordanak rossz méretet, pusztán azért, mert megáll a méretezés C/D-nél. Nagyon szeretek fehérneműt vásárolni, de nem egyszerű, sőt. Egyszer (jó rég) bementem az Intimissimibe, egyetlen melltartó volt D-s kosárral. Tőlünk nyugatabbra sokkal jobb helyzetben vannak ilyen szempontból a nők, sokkal nagyobb a választék. A Tescoban szokott lenni G-ig, bár a legtöbbnek a fazonja nem ideális. A Bonprix-vel én is elégedett vagyok, bár ahogy néztem fazon az csak néhány féle van, de én pont póló alá valót kerestem, az tökéletes lett.


Bikinifelsőt meg talán még nehezebb találni, pedig ott aztán pláne számít, hogy jó legyen.


Egyébként kolléganőm pont a másik véglet, nagyobb hát, kicsi kosár, és ő ugyanígy nem talál magára melltartót.

2020. szept. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Én az intimissimi-ből szoktam vásárolni. Nagyon szeretem! Amúgy B kosaras melltartót hordok.

18/L

2020. szept. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
B C a legygyakoribb ilyen szempontból szerencsés vagyok ebbe tartozok, kb a sarki zöldségesnél is kapok melltartót. A nagy mellű lányok nem túl szerencsések, barátnők miatt mindig nyitva tartom a szemem hol akad normális áron szép melltartó a méretükben. Emlékszem anno kamaszként AA méret sem igazán létezett, csak a kamasz osztályon. Szerencsére kis méretből már több van manapság
2020. szept. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
84%
Nekem A-s vagy annál kisebb van de szinte mindenhol csak push upot találok, azt meg utálom, vagy a rózsaszín meg mintás tini melltartót 12-14 éveseknek való méretcímkével, szóval maradok a braletteknél ha feltétlenül kell. Nem favorizálok márkát, ha látok valahol jót akkor veszek, mert ki tudja meddig lesz divat, meddig lehet kapni. Nem tudom mi az átlag méret de ahogy látom, B kosártól és 75-ös háttól kezdve van inkább választék.
2020. szept. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincsenek kifejezetten nagy melleim, viszont nem feszesek, ezert nagyon nehez szamomra megfelelo fazonu es meretu melltartot talalni. Eddig a Victoria's Secretben bukkantam vallalhato darabokra, pedig istenbizony korbejartam mindent. Mivel maga a proba is egy egesz emberoltoig tart szamomra, ezert netrol rendelt darabokkal meg nem mertem probalkozni. Szep, feszes cicikkel batrabban kiserleteznek latatlanban. : )
2020. szept. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!