Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit mondanátok? (több infó lent)

Mit mondanátok? (több infó lent)

Figyelt kérdés

Többször kerültem olyan szituációba ahol nem igazán tudtam válaszolni. Szóval a helyzet az, hogy nem szeretem jelzőkkel illetni a stílusom, de ha megkérdezik valami illene válaszolni,de nem tudtam. (történt már ilyen)

Az öltözködési szokásaimról.. Csak és kizárólag feketét hordok. Leginkább bandás pólókba járok, amiből adódna hogy rocker vagyok. Viszont ha goth /punk cuccokat is hordok, illetve olyan cuccokat amik csak megtetszenek pl akkor tulajdonképp milyen is a stílusom? . Ezt hogy mondanátok?

Bocs a hülye kérdésért. 16L



2020. szept. 10. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Még semmilyen, majd megtalálod :) 16 évesen még az embereknek nincs kiforrott stílusa.
2020. szept. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
De van stilusa ennek. Rocker vagy. Ami jó ! Mert nem àtlagos øltözèkeid vannak
2020. szept. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok hogy ezt a witch goth stílust követem főleg de zenében inkább rock/metált hallgatok szóval nem tudnám egy szóval definiálni.

Szerintem attól függ ki kérdezi, ha idegen vagy aki nem igazán ért ehhez mondd nyugodtan hogy rocker vagy goth vagy "alteros" vagy úgyse kérdeznek tovább. Ha meg valakit tényleg érdekel mi ez a stílus elmagyarázhatod hogy te kicsit kevered a dolgokat és ha olyanod van rockeres, ha úgy érzed inkább goth szerűen öltözöl.

2020. szept. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt ne bonyolítsd túl ennyire. Ha azt mondod, hogy "rocker", akkor az rock-alapú zenéket igazából mind magába foglalja. Én is hallgatok punk rockot, metált, alternatívot, klasszikusabb rockot, de mégse mondom az ilyen kérdésekre külön-külön azt, hogy punk lennék, vagy metalhead, vagy alter.

Rocker vagyok és kész, ebből az átlagember már érti a lényeget.

Ha nagyon ragaszkodsz a pontosításhoz, akkor mondd azt, hogy rocker stílusod van, goth és punk elemekkel megspékelve.


Az meg, hogy olyan cuccokat is hordasz, amik csak úgy megtetszenek, hát most istenem... attól, hogy rocker valaki, még nem törvényszerű, hogy talpig feketében és szegecses cuccokban kell járkálnia nap, mint nap. Igen, a tinik közül még sokan szeretik ezt hinni, de ahogy idősödsz, te is rá fogsz jönni, hogy nem ezen múlik.

Nekem is vannak olyan napjaim, mikor kifejezetten rockeresre veszem a figurát (fekete bandás póló, sötétkék farmer, szegecses öv, oldallánc), de másnap már mondjuk egy fokkal színesebb összeállításhoz van kedvem, és akkor legfeljebb csak az oldallánc, vagy a szegecses öv lehet árulkodó, a zenei ízlésemre nézve.

2020. szept. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. ✌️
2020. szept. 11. 22:42
 6/6 anonim válasza:

Valójában nem teljesen mindegy? :D

Nem kötelező betagozódni semmilyen stílusba vagy szubkultúrába sem.

2020. nov. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!