Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az, hogy tetszik...

Miért van az, hogy tetszik egy ruha, de felveszem és a tükör előtt állva, magamra nézve az az érzésem, hogy ez baromira nem én vagyok? 😕

Figyelt kérdés

2020. szept. 11. 15:19
1 2
 1/17 anonim válasza:
mert vannak olyan ruhák amik neked nagyon tetszenek de nem illik az alkatodhoz vagy nem illik hozzád.
2020. szept. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen, de nem értem. Ugyanolyan típusú. Most konkrétan (mű)bőrdzseki. Annyi, hogy ami tetszett volna, azon volt ilyen öv deréknál, meg kicsit nőiesebb volt, aranyszínű cipzár, ilyen gombszerűség az ujján, meg gombos díszzseb. Ami pedig hozzám illett és végül azt vettem, az sima volt, egyszínű fekete, a cipzár is fekete, két zseb oldalt, mint egy sima kabátnál és sima gallér. Ennyi. Ez egy sportosabbnak kinéző változat volt, a másik nőiesebb, de mégsem voltam benne én.
2020. szept. 12. 15:01
 3/17 anonim ***** válasza:

Mit nem értesz ezen?

Két különböző kabátról beszélsz.

2020. szept. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy többi ruga miatt? Kapucnis pulcsi, sportcipő... Ha ezekhez felveszed, tényleg hülyén néz ki. De ha blúz van rajtad és balerina cipő, lehet azt mondod, na igen, ez így szuper.
2020. szept. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert nem tudod magad kívülről látni. Ha ezt megtanulod próba nélkül is tudod, hogy illek-e hozzád vagy nem:)
2020. szept. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen, de miért tetszik, ha egyáltalán nem én vagyok? Balerina cipő se, meg szoknya stb. Sportcipő, meg túrabakancs és laza farmer(nem teljesen feszülős, de ugyanaz a típus, csak nagyobb méret, így lazábban van rajtam).
2020. szept. 13. 08:30
 7/17 anonim válasza:
most én így nem tudom elképzelni hogy hogy néz ki a ruha.Tudsz képet linkelni?
2020. szept. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
De úgy érztem, hogyha fel akarsz venni egy szoknyát a kapucnis pulcsidhoz meg a túrabakancsodhoz, az nyilván hülyén fog kinézni. De ha nem egyesével próbálod ezeket a darabokat, hanem együtt, a blúzt, a szoknyát és a szép cipőt, akkor szebb az összhatás. A pulcsi, farmer, túrabakancs meg egy másik szett, azok is jól néznek ki együtt.
2020. szept. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
És ez van a kabáttal is. Túrabaknccsal meg lógós gatyával nyilván nem néz ki jól az elegánsabb kabát. Ha veszel egy bokacsizmát, meg egy rád való nadrágot, azzal szép lesz. De ez olyan, mintha terpmintás bőnadrágot meg piros pufi dzsekit viselnél és csodálkoznál, hogy hülyén áll a körömcipő. (Ami mellesleg szép lenne egy nyári ruhával, de nem a többi ruháddal.)
2020. szept. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
a gombos dízszseb nem sok mindenkinek áll jó
2020. szept. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!