Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Terhes vagyok ha felveszek...

Terhes vagyok ha felveszek egy ruhát nem tetszik rajtam. Mit csináljak már?

Figyelt kérdés

Már nő a hasam.

Van sok szép ruha ami tetszik de ha felveszem akkor nem tetszik egyiksem.



2018. aug. 18. 23:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Egyél csokit, jobban érzed majd magad. Aztán aludj.
2018. aug. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
55%

Magyarázd el a magzatnak, hogy húzza össze magát, mert anyuci épp a tükörnek szeretne tetszeni. ;)


Viccet félretéve, maga az állapot is gyönyörű szerintem. Fogadd el! Akivel ezt összehoztad, minden bizonnyal szeret így is, ahogy jelenleg vagy, sőt, majd túlexponált bölényként is fog, másnak pedig minek akarnál tetszeni?!

2018. aug. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
19%
Nézelődj az Aliexpress-en.
2018. aug. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%

Kb semmi sem fog neked tetszeni magadon. De nem is magadnak kell tetszened. Hanem annak, aki a gyereked apja, és soha többé senki másnak.

Legyél büszke, a terhességre! Ne akard eltakarni, és főleg ne társíts hozzá negatív dolgokat! Egy terhes nő, akkor is gyönyörű, ha ronda. Ezen a ruha nem változtat. A terhesség megszépít. :-)

40F

2018. aug. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
14%
Úristen, ugyan mit? Jelentkezz be abortuszra -.-" Legközelebb meg ne csináltasd fel magad esküvő előtt, ha utána csak hisztizni tudsz. Vagy csak a gyerek miatt vesznek el? Akkor nem szóltam.
2018. aug. 19. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
0%
Küldj nekem szexi pucér képeket magadról, imádom a terhes nőket, annyira szexik!
2018. aug. 19. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
10%
Nem kellett volna esküvő elôtt felcsináltatnod magad....
2018. aug. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

Amúgy a kérdező hol beszél esküvői ruháról? Vagy én vagyok vak? :)


Kérdező, ha kényelmes vedd fel, nem számít hogy nézel ki, olyan nem leszel mint terhesség előtt. És talán most nem is az a legfontosabb hogy szép legyél, hanem hogy egészséges. Bár ezt alapból is tudnod kéne, és egy ilyen kérdés ki sem kellett volna kerüljön ide, dehát nem lehet elvárni mindenkitől hogy értelmes legyen :/

2018. aug. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8# De esküvői ruha.
2018. aug. 19. 10:13
 10/16 anonim ***** válasza:
😂😂😂😂
2018. aug. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!