Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért szeret valaki így...

Miért szeret valaki így kiöltözni? Mi a jó ebben? 18/f

Figyelt kérdés

Van egy barátom, ő általában ugyan úgy öltözik mint én (Nike, Adidas, Vans, Converse). Szokásos szűk farmer+póló kombó.


De néha, mint pl ma este is mentünk csak simán ki körülnézni.


Kék szaggatott szűk farmer és sötétkék hosszú ujjú apró pöttyös ing volt rajta, felhajtott ujjakkal (nem mentünk sehová, tényleg csak sétálgatni).


Kérdeztem tőle miért ilyen elegáns, erre azt mondta ez nem elegáns, esetleg hanyag elegancia, de ő annak sem mondaná.


Suliba szokott télen kockás ingeket hordani, meg már többször volt rajta ez a sötétkék ing is, van neki jópár ilyen szerinte elegánsabb inge.


Miért jó ez ha csak simán sétához felveszi, vagy moziba vagy ilyen nem kiöltözős helyekre?



2020. szept. 15. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Keresi a stílusát, szeretne kitűnni (akkor is ha nem vallja be), jól érzi magát benne, számított rá, hogy összefuttok a neki szimpatikus lánnyal (mindegy mennyire reális ez), szereti a változatosságot, ilyenek. Vannak ilyenek, én pl. ennyi idősen beltéri kézilabda cipőt hordtam mindenhova, képzelheted meddig bírták. Volt ilyen koromnál elegánsabb korszakom is később.
2020. szept. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
Biztos rájött, hogy a lányok bugyogója mindig az egy nemzedékkel öregebb (egzisztenciás) palikat megidéző öltözködési szokásoktól nedvesedik. Lesz még ott élére hajtott szövetnadrág is, aztán mindjárt hatan feleségül mennének hozzá.
2020. szept. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt távolról sem nevezném kiöltözésnek...

Ez már kiöltözött és elegáns :

[link]

[link]


De mondjuk nagyvárosba, gazdagabb körökbe ez egy teljesen hétköznapi megjelenés.


Ennyi erővel meglehetne kérdezni hogy te miért ilyen slamposan öltözöl mindig? Vagy hogy a nők miért nem mindig kényelmes nadrágban vannak, minek vesznek fel szoknyát?

Azért mert ez tetszik neki(k), ebben érzi jól magát, neki ilyen a stílusa. Hála istennek hogy a barátod nem olyan unalmas hogy mindig cuppanós nadrág és póló van rajta.

2020. szept. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire unalmas az életed, hogy ezt elemzed?
2020. szept. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szaggatott(???) farmer egy laza inggel mióta kiöltözés? :D

Szerintem még az is elég lezser viselet, és pl sok munkahelyen nem is illik. (gy.k. nem azt mondom, hogy baj van vele, csak NEM számít elegáns öltözetnek.)

2020. szept. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
100%
Ez nem kiöltözés. Amúgy meg ha tetszik neki, miért ne hordhatná hétköznapi szituációkban is az ingeket? Nem mindenkinek van az életében annyi "alkalom" hogy kedvére hordhasson elegánsabb cuccokat.
2020. szept. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kukutyin alsón való kiöltözés. Ez oszt igen. :D
2020. szept. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kioltozes.

Teljesen normalis, ha egy ferfi(/fiu) inget vesz fel a hetkoznapokra.

2020. szept. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A ferjem home officeban van, ingben.


Neki kenyelmesebb, mint a polo.

2020. szept. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!