Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit lehet kezdeni irdatlan...

Mit lehet kezdeni irdatlan sok használt (részben sérült) nejlonharisnyával?

Figyelt kérdés
Nem szívesen dobnám ki, úgyhogy ha van valamilyen ötlet újrahasznosításra vagy valahol átvesznek ilyet, azt szívesen venném. Mosás után szétválogattam őket aszerint, hogy hibátlan vagy csak kicsit hibás stb.

2020. szept. 20. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Kuka. Komolyan.
2020. szept. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Festő, fényező ismerősödnek odaadni. Nagyon jók ezek a harisnyák festékek leszűrésére.
2020. szept. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Add el egy lábfétisesnek, annyi a lényeg, hogy használat után ne mosd ki, úgy küldd el.
2020. szept. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Késő, írtam hogy kimostam már. ;)
2020. szept. 21. 12:25
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Ha sérült, akkor miért mostad ki? :D Ha csak kicsit sérült, fel tudod venni mégegyszer és a probléma meg van oldva. :)
2020. szept. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ami nagyon szét volt szakadva, azt kidobtam, de még így is van rengeteg kicsit vagy egyáltalán nem sérült. Nem az enyém, csak nekem kell kezdenem valamit velük. Nem vagyok pók, hogy ennyi harisnyát el tudjak használni az életem során. Azért mostam ki, mert hátha van valamilyen újrahasznosítási lehetőség vagy hátha valakinek kell. Egyébként jó részük már alapból ki volt mosva, csak felfrissítettem.
2020. szept. 21. 12:43
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Én is pont egy fényező ismerősömnek szoktam odaadni, vagyis ő kunyerálja el tőlem mindig
2020. szept. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Ha olyan helyen van kiszakadva, nadrág alá el lehetne használni. Cipőt is lehet fényezni harisnyával.
2020. szept. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

Van, aki harisnya virágokat készít, egy ilyen kreatív embernek biztos jól jönne. :)


[link]


Én, és a tesóm például esővíz szűréséhez használjuk a rossz harisnyákat.

Fényesítésre is alkalmasok.

2020. szept. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%

Hiba volt kimosnod, ha nem tetted volna, már tolonganának itt az gusztustalan lábszagra gerjedők, minél rohadtabb, annál jobb...

Komolyra fordítva a szót, ami hibátlan, azt leadhatod ruhagyűjtő ládákba, elviszik a szegényeknek. Ami kicsit hibás, az aláöltözőnek jó lehet még, ami már erősebben szakadt, azzal meg ahogy írták, lehet festéket szűrni.

2020. szept. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!