Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit lehet kezdeni irdatlan...

Mit lehet kezdeni irdatlan sok használt (részben sérült) nejlonharisnyával?

Figyelt kérdés
Nem szívesen dobnám ki, úgyhogy ha van valamilyen ötlet újrahasznosításra vagy valahol átvesznek ilyet, azt szívesen venném. Mosás után szétválogattam őket aszerint, hogy hibátlan vagy csak kicsit hibás stb.

2020. szept. 20. 22:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
46%

Engem érdekelne. Hány évesé volt?


23F

2020. szept. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A kicsit hibásakat még nadrág alá el lehet használni. A nagyon ramaty állapotút meg, ki kell dobni... Mondjuk én is mindig ki szoktam őket mosni, és teregetésnél dobom félre ami már teljesen tropa. Én biztos nem szüttyögnék velük, h valakinek odaadjam. Jó, ha lenne közvetlen ismerősöm, akkor nyilván odaadnám, ha kellene neki, de mivel nincs, nem keresgélek.. Néhányat megtartok belőlük, mert jó, ha van a háznál, pl szűrőnek, cipőpucolásra, takarításhoz stb, de mivel sokat hordok harisnyát, így mindig több lestrapált harisnya keletkezik, mint amennyi kell a fentebb említett dolgokhoz, így hát kuka. Mondjuk nem a kommunálisba teszem őket, hanem a szelektívbe a műanyagok közé. 32/N
2021. okt. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!