Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Állásinterjúra vehetek fel...

Állásinterjúra vehetek fel bőr hatású testre simuló nadrágot vagy az túl kihivó szerintetek?

Figyelt kérdés

Asszisztensi állásra jelentkeztem és holnap délután megyek interjúra, arra gondoltam, hogy ilyen nadragot vennek fel egy inggel, magassarkuval.


22/l



2020. szept. 23. 22:59
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
57%
És hogy sikerült az interjú?
2020. szept. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Cickot nem villantottam termeszetesen, nem szexmunkara mentem. :)) Szerintem jol sikerult, majd ertesitenek.
2020. szept. 24. 16:48
 23/29 anonim ***** válasza:
98%

Nekem abszolút az jön le hogy te nem az az ember vagy aki az eszével akar megkapni egy munkát , hanem a testével.

Egy állásinterjún nem csinosnak kell lenni, hanem elegánsnak, nőiesnek. Nem ugyanaz...

Nem a kerek fenekedet kell mutogatni feszülő bőrnaciban amit lehet ribisen, vagy előkelő módon viselni...

Ha cicanadrág szerű akkor alapból feneket takaró felsőt kellene felvenni.

Ha felvesznek és ilyen cuccokba járkálsz be, ne csodálkozz ha kitesznek munkahelyi zaklatásnak. És ne is sírjon utána a szád.

De majd felnősz:)

2020. szept. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

23as


Felreismersz, nem vagyok ribi se nem akartam annak tunni, csupan szerettem volna bevagodni ugy hogy jol nezek ki, szexin.


Es nem cicanadrag szeru anyag volt, hanem rendes mubor, latex hatasu naci. Es nyilvan nem feneket takarva, mert ugy semmi ertelme az egesznek, akkor mehetnek barmibe. Kis rovid inggel vettem volna fel ami pont derek vagy csipo ala er de nem takar semmit a fenekembol. :)

2020. szept. 25. 11:09
 25/29 anonim ***** válasza:
94%

Egyet értem a 23-assal. Nekem is teljesen az jött át, hogy testeddel akartad volna levenni őket a lábukról.

Igen, be kell vágódni gyakorlatilag, de nem testtel. Normál állásra jelentkezel, nem szexmunkára. A szexi kinézet nem előny interjún. Azt szeretnéd, hogy lenyűgözz egy férfi interjúztatót? Mi van ha családja van? Megrontanád, tönkre tennél egy házasságot, hogy téged felvegyenek?


Hidd el, nekem is van jó fenekem, és nekem is van latex leggingsem. De nem hordom még utcán se, nemhogy interjún. Csakis hálószobában.


Egyébként meg pont hogy van értelme a hosszú pólónak, ingnek a leggingseknél. Közönséges viselet magában hordani. Nem edzeni mész.

2020. szept. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Milyen megrontasrol beszelsz jezusom?!?! Nem akarok lefekudni a fonokkel, parkapcsolatban elek. Szimplan jol akartam mutatni az interjun, ennyi. Ne lassatok bele tobbet, mint ami.
2020. szept. 25. 11:57
 27/29 anonim ***** válasza:
85%

Én tökre értem az álláspontodat. Csinos, dögös akartál lenni, egy pici pluszt adni még így is. Nincs is ezzel alapvetően baj. A probléma abból lehet ha a másik fél ezt úgy fogja fel, hogy te ezzel akarod helyettesíteni valamely munkával kapcsolatos tehetséged hiányát. Ilyen esetben a másik fél esetleg negatívan fog megítélni, holott a valóság egyáltalán nem biztos hogy ez.

Szóval emiatt, hogy nem ismered kivel állsz majd szemben, nem biztos hogy érdemes kitenni magad ilyen negatív megítélésnek. De amúgy részemről nem csináltam volna gondot belőle ha én lettem volna a munkáltató. :)

2020. szept. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Na ezaz, izlese valogatja. Ha meg ugy oltozom mint barki mas, akkor ugyanolyan szurke kiseger vagyok es abban bizhatok csak hogy a tobbi palyazo kozul en leszek a befuto a beszelokem miatt. Ezert akartam egy kis pluszt belevinni amely persze elsulhet rosszul is, nem tagadom, de akar jol is. :)
2020. szept. 25. 12:17
 29/29 anonim ***** válasza:
97%

Felreismersz, nem vagyok ribi se nem akartam annak tunni, csupan szerettem volna bevagodni ugy hogy jol nezek ki, szexin.


Édesem, állásinterjún akkor kell szexinek lenni, ha dugni akarsz... Esetleg a hootersben, vagy valami disco pultjában akarsz dolgozni...

Irodai melónál csak azt éred el vele, hogy nem vesznek komolyan.

Ne a fenekeddel akarj kitűnni,hanem a tudásoddal,a rátermettségeddel, a tapasztalatoddal.

2020. szept. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!