Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vásárolnék egy Armani órát,...

Vásárolnék egy Armani órát, viszont ha rendelem külföldről olcsóbban jövök ki, és az lenne a történet hogy Budapesten van valahol olyan üzlet ahol feltudnám próbálni a márkásabb órákat stb hogy lássam hogyan áll ?

Figyelt kérdés

2020. okt. 2. 17:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Aki Armanit vesz, az bemegy és megveszi, nem rugózik az áron és legfőképp nem a gyakorin érdeklődik.
2020. okt. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Armani mióta márkás? Ócska kínai divat hulladék.
2020. okt. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Fuu...

Gondolhattam volna hogy jön a magyar színvonal. Rendes kérdés és na mindegy...

1. tehát mint mondtam FEL SZERETNÉM PRÓBÁLNI hogyan áll, mivel ez is egy kiegészítő több lehetőséggel.

2. 40-50 rugó egy olyan óra mit szenvedsz ?:D

2020. okt. 2. 18:00
 4/16 anonim ***** válasza:
42%
Mondom filléres kínai sz.r. Minden igénytelenebb ékszeresnél találsz. Magára valamit is adó órás szaküzletben viszont nem tartanak ilyen hulladékot.
2020. okt. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
40%
50 ezer egy óráért rohadt kevés
2020. okt. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

ismét sikerült a kérdésre válaszolnia mindenkinek, úgy látom...


Kérdező!

Szerintem nagyobb ékszerészeknél biztosan van Armani, kérdés az, hogy az adott típus lesz-e.

2020. okt. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
33%

Ha neked az armani tetszik, hát vegyed, de jó ha tudod, a szerkezet gyalázatos kínai hulladék. 2 év után minden nap ajándék neki.

Minőségben sehol sincs egy 20 ropis casiohoz vagy lorushoz képest.

2020. okt. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Az Arénába van egy órabolt asszem a 2. on. Ott a lift mellett, de most nem jut eszembe a neve. Valami 3 betűs neve van, az első betű W. Ott érdemes megnézni, bár nemtudom armani van e.
2020. okt. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
6. és 8. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat ránézek akkor ! Köszönöm hogy valaki látta legalább a kérdést is ;)
2020. okt. 4. 12:29
 10/16 anonim ***** válasza:

Közben megtaláltam a nevét. WDL (Watch de luxe). És forgalmaznak Armani-t is, megnéztem.

#8 voltam

2020. okt. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!