Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mikor váltotok tavsszal...

Ti mikor váltotok tavsszal mezítláb felvehető lábbelikre?

Figyelt kérdés
Én elég korán szoktam kezdeni, mivel imádom a nyitott szandálokat, flipflopokat. Dacolva a reggeli hidegekkel, idén már több mint 1 hónapja, március 12 óta zokni nélkül járok. Kevés sorstársat látok az utcákon. Esetleg köztetek van hozzám hasonló elvetemült? :D

2019. ápr. 15. 01:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Tavasszal soha. Nyáron. Pont akkor, amikor rövidnadrágot kezdek el hordani. A hosszú farmerhez nem szeretek szandált hordani. Flipflopot utcára nem veszek fel már jó pár éve.
2019. ápr. 15. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Már január 1.-én ezzel kezdtem a napot, hogyhogy nem láttál?
2019. ápr. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Soha.
2019. ápr. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Iden voltam mar kint parszor szandiban...de nem reggel :D nekem ahhoz meg huvos van...megfaznek
2019. ápr. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%

Akkor váltok le bizonyos ruhadarabokat, amikor az időjárás és a külső hőmérséklet indokolja. Időjáráshoz öltözködünk, nem a hónaphoz.


Sok embert láttam már a városban pólóban meg rövid nadrágban már egy hónappal ez előtt is, csak mert süt a nap, és az van írva a naptárra, hogy március, és nem január. Közben meg épp hogy 10°C volt.

2019. ápr. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Metionin ***** válasza:
91%
Amikor este hazafelé sem fázik benne a lábam. Ez hőmérsékletfüggő nem naptárfüggő. Lábról könnyű felfázni, nem kockáztatok amíg nincs langyos idő este 8kor is.
2019. ápr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%

én még bokacsizmát hordok, meg is fagynék szandálban, fázós vagyok

ha nagyon jó idő van, tavasz végén már előveszem, de inkább nyáron hordom

2019. ápr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

Bármikor bármelyiket felveheted mezítláb...


Én személy szerint mindig zàrt cipőben vagyok zoknival, mèg a nyàr közepén is

2019. ápr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%

Kicsit korrigálnék a felfázáson, igazából nem a legjobb a nevet adta neki a magyar nyelv, ugyanis a felfázás az egy húgyúti bakteriális fertőzés. Persze a hideg is okozhat felfázást (hólyaghurutot), de nem jellemző.


Szóval inkább megfázni fog, de felfázni nem nagyon.

2019. ápr. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

Felfázni valóban nem attól fog az ember hogy kivan a dereka vagy szandálban van mikor hideg van, de semmiképp se tesz jót. Pár év múlva olyan ízületes leszel mint a 90 éves mamikák...

Akkor váltok ha az idő engedi. Fázós típus vagyok, reggel fél 6kor ráfagyok a biciklire ígyis, biztos jólesne lilára fagyott lábujakkal dolgozni egész nap.

2019. ápr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!